امام جمعه فسا:

مسئولین در حمایت از تولید داخلی کوشا باشند

شناسه خبر : 58294

1397/01/22

تعداد بازدید : 135

مسئولین در حمایت از تولید داخلی کوشا باشند
مؤسس مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) فسا گفت: مسئولین با نظارت جدی بر کیفیت کالای ایرانی و حمایت از تولید‌کنندگان داخلی در تحقق و عملیاتی شدن شعار سال کمک کنند.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین حسین جمالی‌زاده» امام جمعه فسا و مؤسس مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س)، اظهار کرد: با توجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری(مد ظله‌العالی) به نام «حمایت از کالای ایرانی» که علاوه بر بار اقتصادی، دارای کارکرد فرهنگی و سیاسی هم هست، سزاوار است تمامی مسئولین و مردم شهرستان با سلایق مختلف با همدلی و یکرنگی، نگاه راهبردی به این شعار سال داشته باشند.

وی افزود: مردم و مسئولان باید این مسأله را بهانه‌ای برای برنامه‌ریزی کلان در شهرستان قرار داده و با ایجاد اتاق فکر از نخبگان مختلف و جدیت و تلاش مستمر، موانع مختلف و معضلات فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و رفاهی را شناسایی و شهرستان فسا را برای همیشه از این معضلات پاکسازی کنند.

امام جمعه فسا تأکید کرد: مسئولین باید با مدیریت و نظارت جدی و دقیق و مستمر بر کیفیت کالا‌ها و حمایت از محصولات تولید داخل در حمایت از تولید‌کنندگان داخلی کوشا باشند؛ مردم نیز باید با تهیه کالا‌های داخلی در تحقق و عملیاتی شدن شعار سال کمک کنند که این کار، نوعی کمک به پیشرفت کشور خواهد بود.

1007