معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران فاطمیه س اشکذر:

زندگی شهدا سرمشقی برای زندگی ما است

شناسه خبر : 57913

1396/12/28

تعداد بازدید : 65

معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) اشکذر با اشاره به اینکه زندگی شهدا سرمشقی برای زندگی ما است، گفت: مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) فرمودند:«زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست»؛ لذا باید زندگی‌نامه‌های شهدا را بخوانیم و همواره یاد فداکاری‌های ایشان را زنده نگه بداریم.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «خانم زینب غفوری»، در مراسمی که به مناسبت روز بزرگداشت شهدا در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) اشکذر برگزار شد، بیان کرد: اولین و بهترین الگوی ما در زندگی مشترک با همسرانمان مسلما زندگی حضرت زهرا(س) و حضرت علی(ع) است.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) اشکذر در ادامه به معرفی کتاب‌های «نیمه پنهان ماه» و «اینک شوکران» که در رابطه با زندگی نامه شهدا هستند پرداخت و عنوان کرد: وقتی به زندگی شهدا می‌نگریم، مشاهده می‌کنیم که همواره دستورات خدا را در زندگی خود جاری ‌می‌کردند.

وی در پایان با اشاره به اینکه زندگی شهدا سرمشقی برای زندگی ما استخاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) فرمودند:« زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست»؛ لذا باید زندگی‌نامه‌های شهدا را بخوانیم و همواره یاد فداکاری‌های ایشان را زنده نگه بداریم.

1007