پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی مدرسه علمیه خواهران زینبیه(س) خرم آباد/ بازدید مدیر حوزه های خواهران کشور از پروژه

شناسه خبر : 57483

1396/12/20

تعداد بازدید : 242

پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی مدرسه علمیه خواهران زینبیه(س) خرم آباد/ بازدید مدیر حوزه های خواهران کشور از پروژه
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور در سفر یک روزه خود به استان لرستان، از روند احداث مدرسه علمیه زینبیه (س) خرم آباد بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، حجت الاسلام سید علی موسوی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان، در حاشیه بازدید حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور از  روند احداث مدرسه علمیه خواهران زینبیه (س) خرم آباد، با اشاره به ساخت این مدرسه علمیه در منطقه میدان تیر خرم آباد، گفت:ساخت این مدرسه در ۳ هزار متر مربع زیر بنا و در ۲ طبقه آغاز شده و تاکنون پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی داشته است.
 
وی با اشاره به اینکه در مجموعه ساخت مدرسه علمیه خواهران زینبیه (س) خرم آباد بخشی از ساختمان جدید مدیریت حوزه علمیه خواهران استان لرستان نیز احداث خواهد شد، خاطرنشان کرد: امید است با تخصیص اعتبار لازم، ساخت این مرکز حوزوی شتاب بگیرد.
 
مدیر حوزه علمیه خواهران لرستان همچنین از تصمیم برای تخریب و بازسازی مدرسه علمیه خواهران فاطمیه (س) خرم آباد خبر داد و اظهار کرد: امیدواریم این تصمیم نیز عملی شود و شاهد احداث و بازسازی دوباره این مدرسه و تحصیل طلاب در فضایی با زیرساخت مناسب حوزوی باشیم.