رئیس جشنواره کتاب سال سبک زندگی

بسیاری از مشکلات کشور در ارتباط با کمبودهای سبک زندگی است

شناسه خبر : 57069

1396/12/10

تعداد بازدید : 197

بسیاری از مشکلات کشور در ارتباط با کمبودهای سبک زندگی است
رئیس جشنواره کتاب سال سبک زندگی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشور ناشی از کمبودهای عرصه سبک زندگی است گفت: بسیاری از مشکلات را در عرصه های مختلف فرهنگ، اقتصاد، آسیب های اجتماعی و ... باید در ارتباط با موضوع سبک زندگی دانست.
 
 
به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی علیزاده» در نشست خبری جشنواره کتاب سال سبک زندگی که در دانشگاه باقرالعلوم قم برگزار شد اظهار کرد: جشنواره کتاب سال سبک زندگی سبک زندگی توسط دفتر تبلیغات و با همکاری، دانشگاه باقرالعلوم(ع)، پژوهشگاه علوم و فرهنگ، و موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و دانشگاه تهران برگزار می شود.
وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشور ناشی از کمبودهای عرصه سبک زندگی است عنوان کرد: مشکلات بسیاری در عرصه های مختلف فرهنگ، اقتصاد، آسیب های اجتماعی و ... را باید در ارتباط با موضوع سبک زندگی دانست.
رئیس جشنواره کتاب سال سبک زندگی با بیان اینکه بیش از هزار اثر در چهار طبقه و در شش رشته به دبیرخانه این جشنواره شده است، تصریح کرد: جمع آوری این آثار می تواند گام بلندی در راه رسیدن به اهداف عرصه سبک زندگی باشد.
 حجت‌الاسلام والمسلمین علیزاده گفت: فراخوان این جشنواره از مهرماه آغاز شد و چند مرتبه نیز به دلیل درخواست علاقه مندان تمدید گرید. اختتامیه جشنواره کتاب سال سبک زندگی نیز در روز 20 اسفند سال جاری برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه از میان آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره کتاب سال سبک زندگی 50 اثر برگزیده تعیین شده است، اظهار کرد: اختتامیه جشنواره کتاب سال سبک زندگی در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و در این مراسم ضمن تقدیر از برگزیدگان این جشنواره، از برخی مسوسسات فعال در عرصه سبک زندگی نیز تقدیر می شود. 
حجت‌الاسلام والمسلمین علیزاده خاطرنشان کرد: از 12 اثر نیز بعنوان آثار برگزیده و شایسته تقدیر، به صورت ویژه تقدیر خواهد شد.
1007