رئیس دانشگاه امام صادق ع مطرح کرد

ایجاد بانک علمی و اطلاعاتی سبک زندگی اسلامی

شناسه خبر : 57060

1396/12/10

تعداد بازدید : 222

ایجاد بانک علمی و اطلاعاتی سبک زندگی اسلامی
دبیر علمی جشنواره کتاب‌سال سبک زندگی اسلامی گفت: هدف از برگزاری جشنواره کتاب سال سبک زندگی ایجاد یک بانک علمی و اطلاعاتی بود که شامل عمده مطالب سبک زندگی و دستاوردهای این عرصه باشد؛ البته این جشنواره می تواند زمینه بسیار خوبی برای آشنایی و همکاری میان نویسندگان، پژوهشگران و ناشران در این عرصه فراهم کند.
 
 
به گزارش پایگاه خبری -اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی کنی» در نشست خبری جشتواره کتاب سال سبک زندگی که در دانشگاه باقرالعلوم(ع)  قم برگزار شد، گفت: آموزه های دینی زیادی در عرصه سبک زندگی وجود دارد که و اسلام برای مسئله سبک زندگی اهمیت زیادی قائل است.
وی با اشاره به تاثیر جشنواره کتاب سال سبک زندگی اسلامی در پیشرفت علمی و تقویت بنیه نظری در این عرصه، عنوان کرد: برگزاری این جشنواره ها می تواند موجب معرفی و مطرح شدن پژوهشگران خوبی در این عرصه شود.
دبیر علمی جشنواره کتاب‌سال سبک زندگی اسلامی با بیان اینکه جشنواره کتاب سال سبک زندگی این فرصت را فراهم می کند تا خلأهای موجود در این عرصه پر شوند، اظهار کرد: به برکت این جشنواره، جمع آوری و بررسی آثار مکتوب در زمینه سبک زندگی، اندوخته علمی قوی در این عرصه بوجود آورده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی کنی بیان کرد: هدف از برگزاری جشنواره کتاب سال سبک زندگی ایجاد یک بانک علمی و اطلاعاتی بود که شامل عمده مطالب سبک زندگی و دستاوردهای این عرصه باشد؛ البته این جشنواره می تواند زمینه بسیار خوبی برای آشنایی و همکاری میان نویسندگان، پژوهشگران و ناشران در این عرصه فراهم کند.
دبیر علمی جشنواره کتاب‌سال سبک زندگی اسلامی خاطرنشان کرد: موجب تفاهم و همکاری بیشتر حوزه و دانشگاه نیز شده است.
1007