سرپرست دارالعلوم ندوة العلماء هند:

در عصر رسانه های الکترونیک مسلمانان باید دارای قدرت رسانه ای باشند

شناسه خبر : 56759

1396/12/06

تعداد بازدید : 200

در عصر رسانه های الکترونیک مسلمانان باید دارای قدرت رسانه ای باشند
در اجلاس برگزار شده توسط معهد العالی الاسلامی هند در شهر حیدر آباد، سرپرست دارالعلوم "ندوة العلماء" هند ضمن اشاره به تاثیر گذاری ابزار رسانه در عصر حاضر تاکید کرد در عصر رسانه های الکترونیک مسلمانان باید دارای قدرت رسانه ای باشند.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، در اجلاس برگزار شده توسط معهد العالی الاسلامی هند در شهر حیدر آباد سعید الرحمن اعظمی از علمای برجسته اهل سنت هند و سرپرست مرکز دارالعلوم ندوة العلماء ضمن اشاره به تاثیر گذاری ابزار رسانه در عصر حاضر تاکید کرد در عصر رسانه های الکترونیک مسلمانان باید دارای قدرت رسانه ای باشند.

این اجلاس مشاورتی توسط معهد العالی الاسلامی هند و با موضوع بررسی نظام تعلیم و تربیت در شهر حیدر آباد هند و با حضور علمای برجسته از نقاط مختلف هند برگزار شد.

حاضرین ضمن اشاره به رسانه به عنوان یک ابزار قدرتمند تعلیم و تربیت و محروم بودن مسلمانان از این ابزار تاکید داشتند که رسانه ها باید مروج محبت، انصاف و انسان دوستی در جامعه باشند اما متاسفانه امروزه برخلاف آن است و بیشتر از همه جامعه مسلمین هدف این حملات است لذا باید در ایفای نقش صحیح در این بخش کوشید.

سخنرانان و مدعوین تلاش معهد العالی الاسلامی هند را در این راستا ستودند و حمایت خود را اعلام کردند.