رئیس اداره پشتیبانی استان گلستان:

انقلاب اسلامی ایران موجب انسجام مسلمانان شد

شناسه خبر : 56478

1396/11/22

تعداد بازدید : 67

انقلاب اسلامی ایران موجب انسجام مسلمانان شد
رئیس اداره پشتیبانی استان گلستان گفت: انقلاب اسلامی در جهان به رخدادی بی‌بدیل تبدیل، و موجب انسجام مسلمانان شده است؛ امروزه سلاح مقاومت با تکیه بر جمهوری اسلامی ایران دشمنان کوچک و بزرگ را به زانو درآورده است.

«آقای رضا سعدی» رئیس اداره پشتیبانی استان گلستان و از مبارزین انقلاب اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران،  در پاسخ به این سوال که نقش رهبران جوامع اسلامی در بوجود آمدن انقلاب‌های دینی و مردمی تا چه میزان مهم است، بیان کرد: نقش امامات و رهبری در اسلام فوق‌العاده اهمیت دارد.

وی ادامه داد: در مذهب شعیه، امامت یکی از اصول دین است؛ اگر اضلاع یک انقلاب دینی را سه ضلع امام، امت و  ظرف اعتقادی اسلام قرار دهیم؛ هر سه آن‌ها دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد. ‌

آقای سعدی افزود: در این میان اگر امت همراهی نکند؛ انقلابی پدید نمی‌آید؛ در عصر حاضر، همراهی امام و امت در ظرف آزادگی و دین‌مداری تجمیع شد که ثمره آن نیز جمهوری اسلامی است که حفاظت از آن از اوجب واجبات است.

وی در پاسخ به این سوال که انقلاب اسلامی تا چه میزان بر پیروزی انقلاب‌های مردمی در سایر کشورهای مسلمان تاثیرگذار است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با الطاف خداوند متعال و بیداری جامعه و هدایت های رهبری با دستانی خالی و بدون تکیه به شرق و غرب به پیروزی‌های ارزشمندی دست پیدا کرد.

رئیس اداره پشتیبانی استان گلستان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در جهان به رخدادی بی‌بدیل تبدیل، و موجب انسجام مسلمانان شده است؛ امروزه سلاح مقاومت با تکیه بر جمهوری اسلامی ایران دشمنان کوچک و بزرگ را به زانو درآورده است؛‌ البته همیشه آمریکا و اسرائیل و دیگر هم پیمانانشان حیله‌ها و برنامه های خود را برای تفرقه و تضعیف و ترور مسلمانان به کار برده‌اند.

1007