مسابقه دلنوشته ای به رهبری در مدرسه علمیه فاطمة الزهرا پارسیان فراخوان شد

شناسه خبر : 56204

1396/11/25

تعداد بازدید : 170

مسابقه دلنوشته ای به رهبری در مدرسه علمیه فاطمة الزهرا پارسیان فراخوان شد
معاون فرهنگی - تربیتی مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا پارسیان استان هرمزگان از فراخوان مسابقه دلنوشته ای به رهبری در این مدرسه خبرداد.

خانم«خدیجه براهیمی» روز چهارشنبه در گفت و گو با پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران با بیان اینکه مسابقه مسابقه دلنوشته ای به رهبری از ده بهمن ماه فراخوان شد، اضافه کرد: مهلت تحویل آثار تا پایان بهمن ماه است.
وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این مسابقه آشنا شدن طلاب با آرمان های انقلاب و شناخت استعداد های آنان است.
معاون فرهنگی – تربیتی مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا پارسیان استان هرمزگان ادامه داد: به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به نقش و اهمیت ولایت فقیه در اسلام بیان کرد: هر جامعه ای برای اینکه پایدار بماند باید به ارزشهای خود توجه داشته باشد و در واقع ارزش ها، سنگ بنای هر نظام سیاسی و اجتماعی را تشکیل می دهند و آنها را قوام و استمرار می بخشند.
خانم براهیمی ادامه داد: نظام ولایت فقیه، مادر ارزش ها است، هم به دلیل داشتن رهبری ارزشی با ویژگی های یک انسان کامل که تجلی ارزشهای اسلامی است و هم با محور قرار دادن خدمت به مردم و هدایت و کمال انسان به عنوان کار ویژه خود و هم به دلیل پیاده کردن احکام نورانی اسلام، برقراری عدالت، رفع تبعیض و فساد و مانند آن.
وی تصریح کرد: نمی توان از جامعه ای که حاکمیت سیاسی و مقررات قانونی و حقوقی آن مسیر دیگری را پی می گیرند، توقع داشت که ارزشهای اسلامی در آن نهادینه و به کار گرفته شوند.