حضور خانواده شهید هسته ای داریوش رضایی نژاد در مدرسه علمیه الزهرا س کیش

شناسه خبر : 56185

1396/11/24

تعداد بازدید : 200

حضور خانواده شهید هسته ای داریوش رضایی نژاد در مدرسه علمیه الزهرا س کیش
معاون فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها کیش از حضور خانواده شهید انرژی هسته ای داریوش رضایی نژاد در جمع اساتید و طلاب این مدرسه خبر داد.

خانم «وجیهه روحبخش» روز سه شنبه در گفت و گو پایگاه خبری – اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، بیان کرد: به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر و تجدید میثاق با شهدا نشستی روز شنبه ۲۱ بهمن با حضور همسر گرامی شهید رضایی نژاد در این مدرسه برگزار شد.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری این نشست، گرامیداشت یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب است که همه ما مدیون خون این شهدای عزیز هستیم.
خانم روحبخش تصریح کرد: در این نشست همسر شهید خانم شهره پیرانی مجلس را با یاد و خاطره شهید علم مزین نمود و در رابطه با خصوصیات اخلاقی و رفتاری و همچنین نحوه شهادت آن عزیز صحبت کرد.
داریوش رضایی‌نژاد (۱۳۵۵ آبدانان–۱۳۹۰ تهران) دانشجوی دکترای مهندسی برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی بود که در ۱ مرداد ۱۳۹۰ و در سن ۳۵ سالگی به ضرب گلوله در مقابل منزلش و در برابر چشمان همسر و دختر خردسالش به قتل رسید. او به ضرب گلوله افراد ناشناس کشته‌شد. این ترور به احتمال در مابین ساعت‌های ۱۶ تا ۱۷ رخ‌داده‌است.