دادستان ویژه روحانیت استان هرمزگان و کرمان:

وظیفه حوزه علمیه کمک کردن به تحقق انقلاب نهایی است

شناسه خبر : 56170

1396/11/24

تعداد بازدید : 182

وظیفه حوزه علمیه کمک کردن به تحقق انقلاب نهایی است
حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی گفت: یکی از مهمترین وظایف حوزه های علمیه خواهران و برادران، کمک کردن به تحقق انقلاب نهایی است.

به گزارش پایگاه خبری – اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین «حسین طهماسبی" روز پنج شنبه ۱۹ بهمن ماه در نشستی در سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی فاطمه معصومه(سلام الله علیها) در جمع اساتید و کارکنان سطح دو و سه این موسسه، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران ثمره ی سال ها رنج و زحمت علما است و آنچه که در این چند سال اتفاق افتاده، فقط انقلاب سیاسی بوده است.
وی در ادامه افزود: انقلاب نهایی زمانی حاصل می شود که علاوه بر انقلاب سیاسی، انقلاب اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نیز تحقق یابد.
دادستان ویژه روحانیت هرمزگان و کرمان با بیان اینکه وظیفه حوزه های علمیه کمک کردن به تحقق انقلاب امام زمان(عج) است، گفت: اگر انقلاب های دیگر انجام نشود، انقلاب سیاسی روز به روز کمرنگ خواهد شد که  تشکیل دوباره آن تلاش چند صدساله را می طلبد.
حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (علیهاالسلام) تصریح کرد: زندگی ام ابیها و فضایل اهل بیت (علیهم السلام) باید خوب تحقیق و تبیین و ارائه شود تا یادشان زنده بماند.