مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس س ساری:

حوزه علمیه خواهران، بهترین مکان برای رشد و تعالی بانوان جامعه

شناسه خبر : 56162

1396/11/24

تعداد بازدید : 144

حوزه علمیه خواهران، بهترین مکان برای رشد و تعالی بانوان جامعه
حوزه علمیه خواهران، بهترین ظرفیت و مکان برای رشد و تعالی بانوان جامعه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری- اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «خانم سیده زهرا پیشنمازی» مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس (س) ساری در جمع طلاب این مدرسه بیان کرد: مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) شش سال است که فعالیت خود را آغاز نموده و در این مدت به ما ثابت شده که در رفتار و زندگی طلاب از ابتدای سال تحصیلی تا فارغ التحصیلی تفاوت های مثبت زیادی اتفاق می افتد که این تجربه برای ما شیرین و لذت بخش بوده و ما را در پیمودن ادامه راه مصمم تر می نماید.


وی افزود: خواهران طلبه با این که همزمان با تحصیل و مشقت های زندگی و تربیت فرزندان و خیلی مسائل دیگر که حاشیه های زندگی می باشد درگیر هستند،  الحمدالله از سال 89 تا به امروز خوب درخشیده و وضعیت مناسبی داشته اند؛ البته ما نباید توقع خودمان را راکد کنیم زیرا در این صورت به رشد لازم نخواهیم رسید. بنابراین باید افق توقع مان همیشه بالا باشد. چرا که بنده ایم و معبود ما کمال مطلق هست و ما در جهت رسیدن به کمال مطلق، مسیر را انتخاب خواهیم کرد.

خانم پیشنمازی گفت: در حال حاضر که در زمان پذیرش حوزه های علمیه خواهران برای سال تحصیلی 98-97 می باشیم، رسالت من و شما در این امر بسیار خطیر می باشد؛ لذا باید برای پذیرش سال جدید، دست به دست هم داده و برای جذب حداکثری بانوان علاقمندان دارای شرایط تحصیل در حوزه فعالیت نمائیم. چرا که حوزه بهترین ظرفیت و مکان برای رشد و تعالی بانوان جامعه می باشد.
وی در ادامه بیان داشت: در این برهه از زمان، مسئله ولایت پذیری مطرح می باشد؛ این که زمان شناس بوده و الویت بندی نموده تا مسئولیت ها را در هر زمان شناخته و حضور موثر داشته باشیم.
خانم پیشنمازی در پایان خاطر نشان کرد: هر کدام از شما طلاب، خود یک رسانه هستید؛ زیرا هر یک، مسئولیتی در جامعه داشته و دارای زیر مجموعه هایی هستید؛ لذا باید با برنامه ریزی و مدیریت خوب، فعالیت نموده و نسبت به مسائل فرهنگی، آموزشی پژوهشی خود و جامعه دغدغه مند باشید.
انتهای پیام/1012