به همت مدرسه حضرت خدیجه س سیریک؛

همایش نقش زنان در تداوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی برگزار شد

شناسه خبر : 56143

1396/11/24

تعداد بازدید : 155

همایش نقش زنان در تداوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی برگزار شد
به همت مدرسه علمیه خواهران حضرت خدیجه(س) شهرستان سیریک استان هرمزگان، همایش «نقش زنان در تداوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی» در روستای روتان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری – اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، این همایش به منظور گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و اهمیت نقش زنان در دوران انقلاب در روستای روتان شهرستان سیریک و با حضور طلاب و بانوان بسیجی برگزار شد.
در همایش نقش زنان در تداوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی، استاد حوزه و دانشگاه طی سخنانی با بیان اینکه بانوان نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند، اظهار داشت: بانوان همیشه برای دفاع از آرمان های انقلابی و قرآنی در صحنه حضور داشته اند و از خواسته ها و انقلاب دفاع کرده اند.
خانم «زهرا مکی زاده» گفت: زنان امروزی برای تداوم انقلاب اسلامی و وصل شدن به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) باید آگاهی و بصیرت همراه با باور داشته باشند و زندگی شان نیز در مسیر اسلامی و دینی و الهی باشد.
وی افزود: زنان برای اینکه زندگی در مسیر الهی باشد باید مهارت های اخلاقی و همچنین رشد عاطفی و اجتماعی داشته باشند که رجوع به حوزه های علمیه بهترین گزینه برای تقویت آگاهی و بصیرت است.