در مدرسه علمیه خواهران حضرت سیدالشهدا ع یزد برگزار شد

نشست علمی با محوریت «انقلاب اسلامی، وحدت ملی و حکومت جهانی حضرت مهدی»

شناسه خبر : 56072

1396/11/23

تعداد بازدید : 138

نشست علمی با محوریت «انقلاب اسلامی، وحدت ملی و حکومت جهانی حضرت مهدی»
به مناسبت ایام الله دهه فجر، نشست علمی با محوریت «انقلاب اسلامی، وحدت ملی و حکومت جهانی حضرت مهدی» با حضور «آقای هژبری» کارشناس سیاسی، در مدرسه علمیه خواهران حضرت سیدالشهدا (ع)یزد، برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، آقای هژبری ضمن اشاره به دستآوردهای مهم انقلاب اسلامی و پرورش دانشمندان، فرهیختگان و جوانان انقلابی در پرتو عنایات خداوند و انقلاب اسلامی افزود:انقلاب اسلامی آمد تا بماند، قریب به 80 درصد از جمعیت کنونی کشور در زمان انقلاب، یا کودک بودند و یا آن زمان رادرک نکردند، اما امروز با بصیرت هرچه بیشتر ولایت را پشتیبانی می کنند و درتمام عرصه ها حضور دارند.

وی سپس با اشاره به اتفاقات اخیر کشور در خصوص اغتشاشات و توطئه در ایجاد فتنه جدید گفت: کشور ایران درطول این 39 سال پیروزی، انقلاب های متعددی را تجربه کرده است که از آن جمله :تسخیر لانه جاسوسی و حذف آمریکا از صحنه سیاسی ایران، حادثه هفتم تیر سال60 و شهادت 72 تن، دفاع مقدس و انقلاب عظیم فرهنگی در قالب ایثار، مقاومت و شهادت و حماسه 9دی و خاموش کردن فتنه 88 و ... این ها مسائلی است که مردم ایران با آن مواجه شدند و شهدای زیادی در این راه دادند، اما به بیگانگان اجازه دخالت در امور کشور خود ندادند.

آقای هژبری سپس افزود: نیروی بسیج که امام (ره) آن را بنیان نمود، امروز به دست جوانان مدافع حرم در سوریه کلید خورد.

وی با نقل پیام امام خمینی (ره) با این مضمون که: «اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد» افزود: پیام انقلاب اسلامی در لبنان، سوریه و...صادرشده است. انقلاب گنجی است که باید جوانان آن را استخراج کنند و حکومت اسلامی را تا رساندن به دست صاحب اصلی آن حفظ کنند.

انتهای پیام/1012