مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان یزد:

باید نسل جدید به نحوه ای تربیت شوند که ارزش ها به جامعه برگردد.

شناسه خبر : 56067

1396/11/23

تعداد بازدید : 108

باید نسل جدید به نحوه ای تربیت شوند که ارزش ها به جامعه برگردد.
پایگاه بسیج مدرسه علمیه خواهران حضرت سید الشهدا (ع) یزد، در ایام الله دهه فجر، میزبان «حجت الاسلام و المسلمین داوودی» مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان یزد بود.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «حجت الاسلام و المسلمین داوودی» ضمن بازدید از نمایشگاه صنایع دستی (طلوع فجر ) که به همین مناسبت توسط طلاب مدرسه علمیه خواهران حضرت سید الشهدا (ع) یزد برپا شده بود، طی نشستی با مضمون مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی تاکید کرد: طلاب بسیجی بیش از پیش باید مراقب حرکات دشمن به ویژه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن و جشن انقلاب باشند. طراحی غافلگیرانه دشمن در بین جمعیت مردم باید با هوشیاری کامل مهار شود.

وی سپس با توجه به اغتشاشات اخیر و آتش زدن تعدادی از پایگاه های بسیج و اهانت و توهین به روحانیون افزود: این ماجراها نباید باعث شود مردم نسبت به اصل انقلاب و اهداف و آرمان های امام خمینی(ره) بدبین شوند.ت وطئه های دشمن در ماهواره ها و فضای مجازی باید به دست شما طلاب خنثی شود، هرجا که شبهه یا مسئله ای هست که مخالف فرامین رهبر انقلاب و ولایت فقیه است باید شفاف سازی شود تا جوان امروز به این شبهات دامن نزند.

مسئول بسیج طلاب استان یزد در ادامه گفت: امروزه باید با حضور به موقع و صحیح، تربیت نسل جدید را در دست بگیرید، نسل جدید باید به نحوه ای تربیت شوند که ارزش ها به جامعه برگردد. اینکه گاهی در مدارس دیده می شود که آسیب های اجتماعی رو به رشد است، همت بسیجیان و طلاب را می طلبد تا در مهار این جنگ نرم آستین همت را بالا بزنند.

حجت الاسلام و المسلمین داوودی، در پایان ضمن تاکید بر لزوم داشتن وحدت و انسجام ملی در بین تمام اقشار جامعه شرکت در راهپیمایی 22بهمن را از مصادیق بارز این همبستگی دانست.

انتهای پیام/1012