در مدرسه علمیه خواهران الزهرا س بابل بیان شد

حفظ نظام جمهوری اسلامی از ایجاد آن مهم‌تر است

شناسه خبر : 55987

1396/11/21

تعداد بازدید : 145

حفظ نظام جمهوری اسلامی از ایجاد آن مهم‌تر است
استاد حوزه مازندران گفت: این که با استقرار نظام مسئولیت ما تمام شده است، تفکر غلطی است؛ حفظ نظام جمهوری اسلامی از ایجاد آن مهم‌تر و مسئولیت ما در قبال عملیاتی‌سازی شعارهای انقلاب، سنگین‌تر می‌باشد.
 
 

 

به گزارش پایگاه خبری- اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران کشور، «حجت‌الاسلام والمسلمین نیرومند» استاد حوزه در این نشست، ضمن تبریک ایام پیروزی انقلاب گفت: انقلاب اسلامی ایران مدیون مادران، خواهران و همسرانی است که با تقدیم عزیزان خود در به ثمر رسیدن این نظام تلاش کردند.

وی گفت: راهکار دشمن در ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران نفوذ است؛ اشاعه تجملات و لاابالی گری دو نمونه از طرح‌های دشمن در پروژه نفوذ است.

استاد حوزه مازندران تصریح کرد: متاسفانه برخی از مادران و زنان جامعه اسلامی به صورت ناخواسته با گرفتار شدن در دام تجملات و لاابالیگری، نقشه‌های دشمن را در این عرصه   عملی عملی می‌کنند.

وی ادامه داد:  این که با استقرار نظام مسئولیت ما تمام شده است، تفکر غلطی است؛ حفظ نظام جمهوری اسلامی از ایجاد آن مهم‌تر و مسئولیت ما در قبال عملیاتی‌سازی شعارهای انقلاب، سنگین‌تر می‌باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نیرومند، در پایان از طلاب خواست تا به همراه خانواده در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و رونق بخش جشن انقلاب باشند.
1007