اولین دوره آموزشی مهارت های فضای مجازی ویژه خواهران طلبه سراسر کشور آغاز شد

شناسه خبر : 55944

1396/11/21

تعداد بازدید : 343

اولین دوره آموزشی مهارت های فضای مجازی ویژه خواهران طلبه سراسر کشور آغاز شد
به همت اداره آموزش و فرهنگ سازی فضای مجازی حوزه های علمیه خواهران اولین دوره آموزشی مهارت های فضای مجازی با حضور بیش از 300 خواهر طلبه آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، محمدتقی جلیلی، رئیس اداره آموزش و فرهنگ سازی فضای مجازی حوزه های علمیه خواهران ضمن ابراز خرسندی از استقبال گسترده خواهران طلبه از برگزاری دوره آموزشی مهارت های فضای مجازی گفت: این دوره در چهار محور کلی ابزارهای فضای مجازی، کنشگری در فضای مجازی، ملزومات فضای مجازی و تعامل موثر در فضای مجازی، تنظیم شده است که دوره مقدماتی آن برای فصل زمستان، با حضور بیش از 300 خواهر طلبه از 17 بهمن ماه 1396 آغاز شده و تا 20 اسفند 1396 ادامه خواهد داشت. 
وی هدف از برگزاری این دوره را کسب مهارتهای لازم برای حضور هدفمند طلاب در فضای مجازی و توان مند سازی طلاب به منظور تولید محتوای فاخر و تاثیرگذار در فضای مجازی دانسته و افزود: انتظار داریم با ارائه آموزش های کاربردی و هدفمند در چنین دوره هایی شاهد حضور طلاب توان مند در فضای مجازی به منظور تولید و انتشار محتوای ارزشمند و ارائه الگوی صحیحی از زن مسلمان در فضای مجازی باشیم. 
جلیلی با بیان این نکته که برگزیدگان این دوره به مرحله آموزش های تخصصی راه خواهند یافت، گفت: پس از برگزاری موفقیت آمیز همایش "بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی"، در ابتدای امسال، طرح این موضوع، آغازی بود برای راه اندازی جریانی برای بازآفرینی و نشر محتوای دینی در فضای مجازی و آموزش و هدایت طلاب در این مسیر. لذا طبق سیاست‌ها و برنامه ریزی های این مرکز حمایت های لازم را از خواهران طلبه فعال در فضای مجازی که در مسیر بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی قدم برداشته و فعالیت می کنند،  به عمل خواهد آورد.