مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان مطرح کرد

برنامه‌های ویژه مدارس علمیه خواهران استان کردستان در دهه فجر

شناسه خبر : 55651

1396/11/16

تعداد بازدید : 256

برنامه‌های ویژه مدارس علمیه خواهران استان کردستان در دهه فجر
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان به مناسبت دهه مبارک فجر به بیان فعالیت‌های مدارس علمیه خواهران استان کرمانشاه در دهه فجر پرداخت.
 
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین محمودصفی زاده» مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان، ضمن گرامی‌ٔداشت ایام مبارک دهه فجر، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران در شرایطی به پیروزی رسید که غرب با اندیشه سکولار لیبرالیسم و شرق با رویکرد کمونیستی در حال جدال با هم برای پایه‌ریزی یک تمدن جدید بودند. 
وی ادامه داد: از این رو شناخت و معرفی ابعاد این انقلاب برای نسل جدید بسیار مهم است؛ حوزه‌های علمیه خواهران می‌کوشند تا در این راستا گام‌های مثبتی بردارند؛ بر این اساس برنامه‌های متنوعی با هدف برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نظر گرفته شده است.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان با بیان اینکه امسال با توجه به همزمانی دهه فجر با ایام فاطمیه(س) این مراسمات رنگ و بوی فاطمی خواهد داشت، افزود: فضاسازی مدارس علمیه خواهران متناسب با ایام فاطمیه(س) و برگزاری نشست‌های فاطمی، به صدا درآمدن زنگ انقلاب، برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، بررسی ابعاد شخصیتی حضرت امام خمینی(ره) و برگزاری همایش‌های علمی بایدها و نبایدهای انقلاب» بخشی از برنامه‌هایی است که در دهه فجر توسط مدارس علمیه خواهران استان کرمانشاه برگزار می‌شوند.
حجت‌الاسلام والمسلمین صفی‌زاده خاطرنشان کرد: برگزاري مسابقه كتاب‌خواني از ‌كتاب‌ «انسان دويست و پنجاه ساله» مقام معظم رهبري(مدظله‌العالی) به منظور آشنايي جوانان با افكار ایشان نیز از دیگر برنامه های پیش‌بینی شده در دهه فجر می‌باشند.
1007