فراخوان انقلاب در قاب خاطرات

شناسه خبر : 55401

1396/11/10

تعداد بازدید : 249

فراخوان انقلاب در قاب خاطرات
فراخوان انقلاب در قاب خاطرات
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، متن فراخوان انقلاب در قاب خاطرات به این شرح است:
 
 
خداوند بزرگ را سپاسگزاریم که بار دیگر به بهمن رسیدیم... بهار انقلاب... سپاسگزاریم که زنده‌ایم و در سایه این انقلاب نفس می‌کشیم. دوباره صوت شورانگیز سرودهای انقلابی در فضای خانه‌ها می‌پیچد و بانگ الله اکبر در پشت بام‌ها طنین انداز می‌شود. خداوند مهربان را سپاسگزاریم که در امنیت و آرامش این انقلاب متولد شدیم. و به شکرانه این روزها که یادآور پروزی انقلاب اسلامی است، می خواهیم دست به قلم شویم و بنویسیم. بنویسیم از آن روزهای زیبا که ندیدیم و فقط وصفش را شنیدیم. می خواهیم بنشینیم پای درد دل جوانان دیروز، زنان و مردانی که با ایثار و ازخودگذشتگی همواره در تاریخ ماندگار شدند. می خواهیم از آن حال و هوا بدانیم.
#انقلاب_در_قاب_خاطرات بهانه‌ای است تا خاطرات آن عزیزان را با یک‌دیگر به اشتراک بگذاریم و جرعه نوش آن لحظه‌های ناب شویم.
فراخوان انقلاب در قاب خاطرات در دو محور برگزار می‌شود:
1.خاطرات انقلاب:
خاطره ای از دوران انقلاب، به نقل از یک فرد(بستگان، اساتید، دوستان و آشنایان و...) به قلم خودتان بنویسید و در شبکه کوثرنت اشتراک گذاری نمایید.
2.تصاویر انقلاب:
تصویر بستگان یا آشنایان خود که در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی حضور داشته و یا به شهادت رسیده اند، همراه با چند سطر توضیح، منتشر کنید.
 
سه خاطره برتر، که بیشترین بازنشر در فضای مجازی را به خود اختصاص بدهند، یا بیشترین احسنت و بازخورد را بگیرند در سایت #طلبه_نوشت منتشر خواهند شد.
توجه شود که برای شرکت در کمپین حتما در انتشار مطالب و تصاویر از هشتگ #انقلاب_در_قاب_خاطرات استفاده کنید. دقیقا همین کلمات و با همین املا در هشتگ نوشته شود. بین کلمات هشتگ فاصله قرار ندهید و خط تیره (آندرلاین) صحیح درج شود.