نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تاکید کرد

لزوم تربیت بانوان دانشمند در بخش‌های مختلف علوم انسانی و دینی

شناسه خبر : 55248

1396/11/05

تعداد بازدید : 258

لزوم تربیت بانوان دانشمند در بخش‌های مختلف علوم انسانی و دینی
امام جمعه اهواز گفت: قطعاً تربیت بانوان دانشمند در بخش‌های مختلف علوم انسانی و دینی می‌تواند به توسعه علم در حوزه‌های علمیه خواهران کمک بسزایی کند.


به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری»، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، امروز در آیین افتتاح نخستین مرکز مشاوره حوزوی استان خوزستان، گفت: مرکز مشاوره، یکی از مراکز مورد نیاز حوزه علمیه خوزستان بود که امروز با تلاش روحانیون انقلابی در اهواز افتتاح شد.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با ابراز خرسندی از وجود نیروهای توانمند انقلابی در حوزه علمیه استان خوزستان، گفت: خوشحالیم که نیروهایی مدیر و مدبر در رأس کارهای بزرگ و اثرگذار خوزستان وجود دارد.
امام جمعه اهواز، مشورت را یکی از کارهای بسیار پسندیده دانست و افزود: انسان با مشورت‌های خوب می‌تواند به سعادت دنیا و آخرت دست یابد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان، خواستار تربیت مشاوران دینی خانم در حوزه‌های علمیه خواهران شد و بیان کرد: همان‌طور که در حوزه برادران دوره‌های تربیت مشاور برگزار می‌شود، در حوزه‌های علمیه خواهران نیز باید این دوره‌ها اجرا تا إن‌شاءالله استان خوزستان در این زمینه به خودکفایی رسد.
آیت الله موسوی جزایری، در پایان با تأکید بر استفاده از ظرفیت بانوان در امر ارائه آموزش‌های صحیح سبک زندگی اسلامی، گفت: قطعاً تربیت بانوان دانشمند در بخش‌های مختلف علوم انسانی و دینی می‌تواند به توسعه علم در حوزه‌های علمیه خواهران کمک بسزایی کند. این مهم نیز یکی از عوامل تقویت سبک زندگی اسلامی در خانواده‌های امروز جامعه می‌باشد.
1007