با حضور استادان مجرب حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود

کلاس‌های معارفی زمستانه آستان مقدس حضرت معصومه س

شناسه خبر : 55064

1396/11/02

تعداد بازدید : 229

کلاس‌های معارفی زمستانه آستان مقدس حضرت معصومه س
کلاس‌های معارفی زمستانه آستان مقدس حضرت معصومه(س) برای خواهران و برادران در موضوعات مختلف دینی و سبک زندگی در حال برگزاری است.


به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، کلاس‌های معارفی حضور آزاد آستان مقدس حضرت معصومه(س) در فصل زمستان در مدرس‌های 5، 6 و 7 شبستان نجمه خاتون(س) برای خواهران و برداران در حال برگزاری است.
کلاس معارفی باور زلال (اصول اعتقادی شیعیان) در روزهای شنبه، یکشنبه و سه شنبه از ساعت 9 تا 10 صبح با تدریس «حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا محمدی» برای خواهران و برادران برگزار می‌شود.
کلاس تفسیر(نکات تفسیری جزء 10 قرآن کریم) با حضور «حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمد فقیهی» در روزهای شنبه، یکشنبه، دو شنبه، سه شنبه و چهار شنبه در مدرس 5 شبستان نجمه خاتون(س) برای خواهران و برادران در حال برگزاری است.
درس‌هایی از اخلاق نیز توسط «خانم انصاری» از استادان حوزه علمیه خواهران هر سه شنبه ساعت 10 تا 11 در مدرس 6 شبستان نجمه خاتون(س) ویژه بانوان برگزار می‌شود.
کلاس معارفی سبک زندگی اهل‌بیت(علیهم‌السلام) با محوریت «شرح مفاتیح‌الحیات» با تدریس «خانم مجیدی» استاد تاریخ اسلام جامعه‌الزهرا(س) سه‌شنبه‌ها ساعت 10 تا 11 در مدرس 7 در حال برگزاری است.
همچنین کلاس معارفی «مادرانه‌ها» با محوریت تربیت دینی فرزند دختر، روزهای پنجشنبه از ساعت 10:45 تا ساعت 12 در مدرس 6 شبستان نجمه خاتون(س) برای خواهران برگزار می‌شود.
کلاس تفسیر موضوعی آیات قیامت با تدریس «حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدبری» از دیگر کلاس‌های معارفی حضور آزاد آستان مقدس حضرت معصومه(س) است که در روزهای دو شنبه از ساعت 14 تا 16 در مدرس 7 برگزار می‌شود.
1007