آیت الله العظمی بشیر نجفی:

زنان اخلاق حضرت زهرا س را معیار اخلاق و رفتار خود قرار دهند

شناسه خبر : 55056

1396/11/01

تعداد بازدید : 215

زنان اخلاق حضرت زهرا س را معیار اخلاق و رفتار خود قرار دهند
حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی با مادران شهدای شهر یوسفیه عراق تاکید کردند: این شهر شهدای بسیار را در طول جنگ علیه داعش تقدیم کرده است و تحقق پیروزی با جانفشانی ها و ثبات شما در ایمان و اعتقاد بود و این یک پیروزی الهی در دفاع از مقدسات و اسلام ناب محمدی است.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی با مادران شهدای شهر یوسفیه عراق تاکید کردند: این شهر شهدای بسیار را در طول جنگ علیه داعش تقدیم کرده است و تحقق پیروزی با جانفشانی ها و ثبات شما در ایمان و اعتقاد بود و این یک پیروزی الهی در دفاع از مقدسات و اسلام محمدی اصیل است.

معظم له اشاره کردند: خداوند در روز قیامت به خاطر ایثار مادران شهدا، آن ها را به حضرت زهرا (سلام الله علیها) معرفی می کند.

ایشان ادامه دادند: اسلام و تشیع مایه شرافت و بزرگی مؤمنین است و باید به خاطر نعمت هدایت شکرگزار باشیم و برای ثبات بر این عقیده دعا کنیم تا این شرافت شیعه بودن وسیله ای برای کسب رضایت خداوند متعال و نزدیکی به او رسیدن به سعادت دنیا و آخرت شود.

آیت الله نجفی تاکید کردند: فرزندان خود را بر اساس سیره و شیوه اهل بیت (علیهم السلام) تربیت کنید تا با تمامی افکار منحرفی که تلاش می کنند اندیشه سالم جوانان مؤمن را تغییر دهند، مقابله کنند.

ایشان افزودند: زنان باید اخلاق حضرت زهرا (سلام الله علیها) را معیار اخلاق و رفتار روزانه خود قرار دهند تا راه آن بزرگوار را ادامه داده و به شیوه آنان پایبند باشند.