مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان مطرح کرد

آغاز ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران همدان از بهمن‌ماه

شناسه خبر : 54956

1396/10/28

تعداد بازدید : 313

آغاز ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران همدان از بهمن‌ماه
مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران استان همدان از سوم بهمن‌ماه آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن فاضلیان» در جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد برگزاری دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، گفت: این کمیته بسیار مهم و فراگیر است؛ زیرا بیش از هزار روستا را در همدان در بر می‌گیرد که اگر در هر کدام از این روستاها سه الی چهار برنامه برگزار شود، بیش از 3 هزار برنامه انجام گرفته است.
وی با بیان اینکه این کمیته از جهت کمیت، کیفیت، وضعیت، تلاش و فعالیت بسیار خوب عمل می‌کند، گفت: بر اساس حسن اتفاق، جلسه امروز مصادف شدن با شصت و دومین سالروز شهادت، شهید بزرگوار اسلام سید مجتبی نواب صفوی و یاران هم‌رزم ایشان است. این مناسبات باید سبب شود تا مسئولیت خود را بهتر از قبل در دهه ستاد فجر انجام دهیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین فاضلیان با گرامی‌داشتن یاد و خاطره دریانوردان کشتی سانچی گفت: جان باختن تعدادی از دریادلان در سانحه سانچی فاجعه ناگواری برای ملت ما بود؛ خداوند ارواح مطهر آن‌ها را با شهدا مشهور کند و به خانواده آن‌ها عجز و صبر عنایت فرماید.
وی با بیان اینکه جشن‌ها و مراسم سالگرد دهه فجر باید مردمی‌ باشد، تصریح کرد: امیدواریم خود روستاییان در اجرای برنامه‌ها مشارکت کرده و همه اعضای این کمیته مثل سال‌های قبل با فعالیت خوب خود سبب شوند این کمیته در کشور بدرخشند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان با بیان اینکه دهه فجر امسال با شهادت حضرت زهرا(س) همراه است، این دهه فجر را دهه فجر فاطمی نامید و افزود: از سوم بهمن‌ماه امسال، ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران شروع می‌شود که باید این را نیز در برنامه کاری خود قرار بدهیم.
رئیس کمیته روستایی و عشایری با بیان اینکه طبق سال‌های گذشته کمیته روستایی یکی از فعال‌ترین و گسترده‌ترین کمیته‌ها است، گفت: این کمیته در سال 95 عنوان کمیته برتر را در کشور کسب نموده است.
1007