به همت آستان مقدس حضرت معصومه س برگزار می‌شود

دوره‌های معارفی زمستانی ویژه بانوان

شناسه خبر : 54919

1396/10/27

تعداد بازدید : 286

دوره‌های معارفی زمستانی ویژه بانوان
ثبت‌نام دوره‌های معارفی زمستانی ویژه بانوان آستان مقدس حضرت معصومه(س) از 30 دی‌ماه آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، ثبت‌نام ترم زمستان دوره‌های معارفی ویژه بانوان آستان مقدس حضرت معصومه(س) از تاریخ ۳۰ دی به مدت شش روز آغاز می‌شود.
این دوره‌ها شامل دوره‌های معارفی قرآنی مانند: «تفسیر و تدبر در قرآن» و  «معارف حدیثی» می‌شود. در بخش ادعیه نیز شامل «شرح نهج‌البلاغه» و «شرح صحیفه سجادیه» می‌باشد. 
دوره‌های معارف اعتقادی از جمله «سلسله درس‌های نور اندیشه»، «مهدویت مقدماتی و تکمیلی»، «آموزش معنویت برای کودکان» و «ارتباط با خود و خدا» می‌باشد. در زمینه معارف سبک زندگی اهل‌بیت(علیهم‌السلام) نیز دوره «سبک زندگی مهدوی» و «طب اسلامی» برگزار می‌گردد.
همچنین دوره‌های معارف فقهی این طرح شامل «احکام ترتیبی» و «احکام بانوان» می‌باشد. 
در زمینه معارف اخلاقی و تربیتی نیز دوره‌های «مهارت‌های زندگی»، «همسرداری»، «تربیت کودک و نوجوان» و «خانواده و فضای مجازی» برگزار می‌گردد که خواهران علاقه‌مند در مقاطع سنی مختلف می‌توانند در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این دوره‌های معارفی می‌توانند به شبستان نجمه خاتون(س) واحد فرهنگی خواهران مراجعه نموده و یا با شماره‌های 37175515-37171512 تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است، اطلاعات تکمیلی در مورد دوره‌های معارفی زمستانی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی آستان مقدس حضرت معصومه(س) در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
1007