مرکز نشر هاجر منتشر کرد

کتاب «آیه‌های سعادت»

شناسه خبر : 54913

1396/10/27

تعداد بازدید : 660

کتاب «آیه‌های سعادت»
کتاب «آیه‌های سعادت» که شامل وصیت امام علی(ع) به امام حسن(ع) می‌باشد، از سوی مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران منتشر شد.
 
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، یکی از گنجینه‌های الهی، نامه سرور اهل ایمان و مولای موحدان، امام علی(ع) به فرزند ارجمندشان است که با زحمت بزرگان به دست ما رسیده است.
قطعا در بررسی هر کلامی نخست توجه هر محققی معطوف به گوینده آن می‌گردد؛ کلامی مورد بحث ماست که گوینده آن بزرگواری است که به گفته پیامبر اکرم(ص) دروازه دانش است. ایشان کسی است که همواره می‌فرمودند: «هر چه‌ می‌خواهید از من بپرسید تا به شما پاسخ دهم» 
در قسمتی از این اثر که شامل وصیت‌نامه امام علی(ع)  به امام حسن(ع) است، میخوانیم: «و تو را پاره تن خود یافتم، بلکه همه وجود خود شناختم؛ چنان که اگر آسیبی به تو رسد، به من رسیده و اگر مرگ تو را  دریابد، رگ حیات مرا بریده. پس کار تو را چون کار خود پنداشتم و این نامه را برای تو نگاشتم تا برای تو پشتوانه‌ای باشد، خواه من زنده و در کنارت باشم و یا بمیرم و نباشم.»
گفتنی است کتاب «آیه‌های سعادت» در 132 صفحه در قالب خشتی با تیراژ 1000 نسخه و قیمت 200 هزار ریال در زمستان 96 منتشر گردید.
علاقمندان به این اثر می‌توانند جهت تهیه کتاب با شماره تلفن 37842543 و  31015-025 تماس گرفته و یا به نشانی «قم- بلوار معلم- مجتمع ناشران- واحد 114- فروشگاه مرکز نشر هاجر» مراجعه نمایند.
1007