مدیر عامل مرکز نشر هاجر اعلام کرد

فراخوان آثار تالیفی ویژه طلاب و استادان حوزه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 54912

1396/10/27

تعداد بازدید : 585

فراخوان آثار تالیفی ویژه طلاب و استادان حوزه‌های علمیه خواهران
مدیر عامل مرکز نشر هاجر گفت: آثاری که با موضوعات «زن و خانواده»، «سبک زندگی اسلامی»، «ادبیات داستانی و شعر»، «انقلاب اسلامی» و «دفاع مقدس» ارائه می‌شوند، در اولویت موضوعی برای حمایت و انتشار قرار دارند.

 

«آقای شایان‌فر» مدیر عامل مرکز نشر هاجر در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، از اعلام اولین فراخوان آثار تالیفی طلاب و استادان حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد و گفت: در راستای حمایت از آثار مکتوب طلاب و استادان حوزه‌های علمیه خواهران، مرکز نشر هاجر آمادگی خود را جهت چاپ این آثار اعلام می‌کند.

آقای شایان‌فر بیان کرد: هدف ما ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی بوده و با حمایت از نشر میراث کتوب و بالابردن سطح مشارکت طلاب و استادان در عرصه نویسندگی، درپی حمایت و تشویق مولفان خواهر حوزه‌های علمیه می‌باشیم.

وی افزود: آثاری که با موضوعات «زن و خانواده»، «سبک زندگی اسلامی»، «ادبیات داستانی و شعر»، «انقلاب اسلامی» و «دفاع مقدس» ارائه می‌شود، در اولویت موضوعی برای حمایت و انتشار قرار دارند.

مدیر عامل مرکز نشر هاجر خاطرنشان کرد: طلاب خواهر می‌توانند آثار خود را به مدیریت‌های استانی ارائه نمایند و مدیریت هر استان پس از تجمیع آثار، آن‌ها را به کار گروه علمی مرکز نشر هاجر تحویل می‌دهد.

وی ادامه داد: در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، همکاران ما در مرکز نشر هاجر با شماره 31015-025 آماده پاسخگویی می‌باشند. همچنین می‌توان از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز نشر هاجر hajar.whc.ir  می‌توان اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمود.

1007