معاون ارتباطات و امور حوزه‌های علمیه خواهران مطرح کرد

توقف خودکشی در منطقه سرآبله؛ از برکات حضور تبلیغی خواهران مبلغه

شناسه خبر : 54857

1396/10/26

تعداد بازدید : 458

توقف خودکشی در منطقه سرآبله؛ از برکات حضور تبلیغی خواهران مبلغه
«حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمیان» به بیان فعالیت‌ها و خدمات آیت‌الله شرعی پرداخت و گفت: با تلاش‌هایی که توسط ایشان و مدیریت فعلی حوزه‌های علمیه خواهران صورت گرفت، امروزه شاهد تأسیس حدود 500 مدرسه علمیه خواهران در کشور هستیم.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمیان» معاون ارتباطات و امور حوزه‌های علمیه خواهران، در آئین تودیع و معارفه مدیریت جدید حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه، به بیان فضیلت قدردانستن وجود علماء پرداخت و گفت: اگر به فرمایشات نورانی علمای دین گوش نکنیم ضلالت و گمراهی جامعه ما را فرا خواهد گرفت.
معاون ارتباطات و امور حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به خدمات «مرحوم آیت‌الله شرعی» مدیر پیشین حوزه‌های علمیه خواهران، در رابطه با پر کاری و اخلاص وی گفت:  آیت‌الله میرزا جواد آقا تبریزی(ره) نسبت به آیت‌الله شرعی گفته بودند: «این مرد به اسلام خیلی خدمت نموده است.»
حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمیان به بیان فعالیت‌ها و خدمات آیت‌الله شرعی پرداخت و گفت: با تلاش‌هایی که توسط ایشان و مدیریت فعلی حوزه‌های علمیه خواهران صورت گرفت، امروزه شاهد تأسیس حدود مدرسه حوزه علمیه خواهران در کشور هستیم.
معاون ارتباطات و امور حوزه‌های علمیه خواهران پیرامون تاثیر نفوذ تبلیغی خواهران مبلغه اظهار کرد: خواهران مبلغه در دو روستای داراب کلاس‌های قرآن برای کودکان و بانوان برگزار کردند؛ از نتایج فعالیت‌ ایشان این بود که پس از اینکه مبلغات به تشریح مضرات استفاده از ماهواره پرداختند، مردم اقدام به جمع‌آوری دیش‌های ماهواره نموده و آن‌ها را به مسجد روستا تحویل دادند.
وی به بیان تاثیرات تبلیغی خواهران مبلغه در سرآبله ایلام پرداخت و گفت: بنا بر گزارشات حدود 15 سال است که در این مناطق سالیانه حدود 1 الی 3 نفر خانم خودکشی می‌نمایند؛ با حمایت امام جمعه این شهرستان جهت جلوگیری از این آسیب اجتماعی، خواهران طلبه به تبلیغ در این منطقه می‌پردازند و اکنون 3 سال است که هیچ خود کشی در آن منطقه صورت نگرفته. استاندار ایلام نیز توقف خودکشی در این منطقه را به برکت حضور تبلیغی خواهران مبلغه عنوان کرده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمیان در بیان نقش موثر و سازنده خواهران مبلغه اظهار کرد: در سفری که به یکی از شهرهای سیستان و بلوچستان داشتم، متوجه شدم که 45 نفر توسط خواهران مبلغه مستبصر شده‌اند.
1007