امام جمعه شهرستان بهار:

حماسه 9دی حاصل بصیرت وشعور حسینی بود

شناسه خبر : 54737

1396/10/24

تعداد بازدید : 199

حماسه 9دی حاصل بصیرت وشعور حسینی بود
«حجت‌الاسلام والمسلمین حاتم‌نیا»، فتنه را یک ترفند سیاسی اجتماعی توصیف کرد و گفت: فتنه، باطل را در لباس حق نمایان می‌کند؛ لذا تشخیص حق از باطل در زمان فتنه مشکل می‌گردد و تنها راه تشخیص آن بصیرت است.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله حاتم‌نیا» امام جمعه شهرستان بهار در مراسم گرامیداشت 9دی که در فرهنگسرای «آیت الله بهاری» این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه حماسه 9دی حاصل بصیرت وشعور حسینی بود، گفت: بزرگداشت نهم دی یاد آور حرکت عظیم مردم ایران اسلامی بوده و تلنگری برای عده‌ای از خواص بی بصیرت می‌باشد که شاید هنوز فتنه سال 88 را باور نکرده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاتم‌نیا، فتنه را یک ترفند سیاسی اجتماعی توصیف کرد و اظهار کرد: فتنه، باطل را در لباس حق نمایان می‌کند؛ لذا تشخیص حق از باطل در زمان فتنه مشکل می‌گردد و تنها راه تشخیص آن بصیرت است.

در ادامه این مراسم «حجت‌الاسلام والمسلمین برقراری» امام جمعه ملایر نهم‌دی را روز روشنگری و بصیرت عنوان کرد وگفت: دشمنان بدانند مردم ایران همواره پای نظام اسلامی خواهند ایستاد؛‌ روز نهم دی نیز نماد این ایستادگی و پیوند ملت با ولایت و نظام اسلامی است.

وی افزود: دشمنان انقلاب و اسلام از آغاز تا کنون به دنبال فتنه‌گری بوده وهستند؛ چراکه سایه نظام اسلامی برای آن‌ها سنگین است است و دشمنان این امر را بر نمی‌تابند.

گفتنی است طلاب مدرسه علمیه خواهران صدیقه کبری(س) بهار به‌همراه مردم انقلابی این شهرستان، در این مراسم حضور به‌عمل آوردند.

1007