افتتاحیه استادسرای مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه س خسروشاه

شناسه خبر : 54721

1396/10/24

تعداد بازدید : 203

افتتاحیه استادسرای مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه س خسروشاه
مراسم افتتاحیه مهد کودک و استاد سرای حوزه علمیه حضرت فاطمه (س) شهرستان خسروشاه با حضور حضرت «حجت السلام والمسلمین آل هاشم» نماینده ولی فقیه در استان، «جناب حجت السلام و المسلمین مسعودی نیا»، مدیر حوزه های علمیه خواهران استان، مسئولین شهر خسروشاه، خیرین و معتمدین و طلاب برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، در ابتدای این مراسم «حجت السلام والمسلمین خدیوی» مؤسس مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه (س) گزارشی از عملکرد های چند ساله و مراحل احداث ساختمان مهد کودک و استاد سرا ارائه داد.
در ادامه مراسم، حجت السلام والمسلمین آل هاشم، اظهار کرد: انقلاب فرهنگی، یکی از برکات انقلاب اسلامی می باشد و حوزه های علمیه خواهران باید در این راستا قدم بردارند.
وی با اشاره به بی صدا و آرام بودن جنگ فرهنگی، افزود: ما باید در این جنگ که توسط دشمنان بر ضد ایران راه اندازی شده است، بسیار هوشیار عمل کنیم و آگاهی خود را بالا ببریم.
نماینده ولی فقیه در پایان سخنان خود تصریح کرد: حوزه های علمیه در سالم سازی فضای شهر نقش به سزای دارند و از این ظرفیت باید استفاده کرده تا فرهنگ اسلامی را در سطح جامعه پیاده کرد.