با حضور نماینده ولی فقیه در ایلام صورت گرفت؛

کلنگ زنی مدرسه علمیه خواهران مهران

شناسه خبر : 54659

1396/10/20

تعداد بازدید : 368

کلنگ زنی مدرسه علمیه خواهران مهران
نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: بحمدالله مدارس علمیه برادران و خواهران استان ایلام با همت مسؤولان حوزوی، طلاب و استادان در مسیر پیشرفت قرار گرفته که باید بیش از پیش تقویت شود.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام،  در مراسم کلنگ زنی مدرسه علمیه خواهران شهرستان مهران اظهار داشت: مدارس علمیه خواهران باید تقویت شود.

وی افزود: توجه به مدارس علمیه خواهران امروز بسیار ضروری بوده و باید همه مسوؤلان در تقویت این پایگاه نشر و تبلیغ دین کمک کنند.

امام جمعه ایلام خاطر نشان کرد: شهرستان مهران به برکت ایام اربعین حسینی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مدارس علمیه در این شهرستان نیز بسیار نقش مهمی در پذیرایی از زائران اباعبدالله الحسین(ع) داشته اند.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی ابراز داشت: بحمدالله مدارس علمیه برادران و خواهران استان ایلام با همت مسؤولان حوزوی و طلاب و اساتید در مسیر پیشرفت قرار گرفته که باید بیش از پیش تقویت شود.

وی ادامه داد: نقش خواهران طلبه در جامعه بسیار بی بدیل بوده و امروز دشمن بر مسأله زن و نقش آن در خانواده مسلمان و برای ضربه زدن به این جایگاه و منزلت کمین کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: خواهران طلبه و مبلغان با پاسخگویی به شبهات دشمنان درباره منزلت زن در خنثی ساختن نقشه های آنها کوشا باشند.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی در پایان گفت: خدا را شاکریم که توفیق خدمت به مدارس علمیه را عنایت فرموده و طلاب باید قدر موقعیت خود را بدانند زیرا آنها مسؤولیتی همانند انبیا دارند.