مدیریت حوزه علمیه خواهران استان فارس برگزار کرد

نشست شورای علمی پژوهشی حوزه علمیه خواهران استان فارس

شناسه خبر : 54641

1396/10/20

تعداد بازدید : 199

نشست شورای علمی پژوهشی حوزه علمیه خواهران استان فارس
ششمین جلسه شورای علمی پژوهشی حوزه علمیه خواهران استان فارس با حضور اعضای شورا در مکان مدیریت حوزه علمیه خواهران استان فارس برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «خانم مدینه صدیق» معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان فارس در این نشست، با تأکید بر جدی گرفتن برنامه‌های ساعات پژوهشی و آیین‌نامه پژوهش‌های پایانی، به بیان راهکارهای ایجاد همکاری جدی استادان راهنما پرداخت و اظهار داشت: باید تلاش خود را برای نهادینه‌سازی امر پژوهش بین طلاب، رسیدن به سطح مطلوب اجرای برنامه ساعات پژوهشی و پیوست‌های پژوهشی انجام داد.

در ادامه «خانم زهرا احمدی»، نماینده مدیران مدارس علمیه خواهران استان فارس با اشاره به جایگاه مدیران مدارس علمیه و لزوم تعامل بیشتر با معاونان، گفت: مدیر مدرسه می‌تواند نقش مهمی در نهادینه‌سازی برنامه‌های پژوهشی بین طلاب داشته باشد.

وی خواستار برگزاری نشستی با حضور معاونان و مدیران مدارس پیش از شروع هر ترم شد و تأکید کرد: این نشست برای تعامل بیشتر معاون آموزش و پژوهش مدارس، در خصوص برگزاری ساعات پژوهشی و آیین‌نامه‌ها لازم است.

در ادامه این نشست «خانم مریم مشکاتی»، نماینده هسته‌های پژوهشی با اشاره به مشکلات اجرای برنامه‌های پژوهشی، بر همکاری و تعامل بیشتر معاونان آموزش و پژوهش در مدارس تأکید کرد.

گفتنی است در این جلسه موضوعات کرسی‌آزاد اندیشی مدارس علمیه خواهران نیز بررسی و تصویب شد.

1007