نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد مطرح کرد:

مسئله نفوذ باید جدی گرفته شود

شناسه خبر : 54610

1396/10/20

تعداد بازدید : 112

مسئله نفوذ باید جدی گرفته شود
نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد گفت: رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) بارها مسئله نفوذ را مطرح کردند و فرمودند که این مسئله را جدی بگیرید؛ اما متاسفانه برخی از مسئولین این مسئله را جدی نگرفتند؛ در حالی که این امر موجب می‌تواند موجب سوء استفاده دشمن گردد.

 

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین گندمی»، نماینده  ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد، در نشست سیاسی که در مدرسه علمیه خواهران  کوثر(س)خاتم  برگزار شد، گفت:حماسه نه‌‌دی حرکت عظیمی بود که به جامعه اسلامی حیات مجدد بخشید؛ مردم با بصیرتی مثال‌زدنی حماسه نه‌دی را خلق کردند.

نماینده  ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) بارها مسئله نفوذ را مطرح کردند و فرمودند که این مسئله را جدی بگیرید؛ اما متاسفانه برخی از مسئولین این مسئله را جدی نگرفتند؛ در حالی که این امر موجب می‌تواند موجب سوء استفاده دشمن گردد.

وی ادامه داد: مسئولین کشور در مقابل قول و پیمانی که با مردم می‌بندند باید خود را موظف به خدمت‌رسانی به ملت و انقلاب اسلامی بدانند.

حجت‌السلام والمسلمین گندمی در پایان گفت: دشمنان امروزه بیش از پیش به دنبال ضربه زدن به اسلام و انقلاب هستند؛ مسئله نفوذ نیز از راه‌های دشمن برای ضربه زدن به ما است که باید در مقابل آن آگاهانه و با بصیرت عمل کنیم.

1007