با حضور گسترده طلاب خواهر و برادر؛

مردم قم علیه اقدامات آشوبگران راهپیمایی کردند

شناسه خبر : 54308

1396/10/13

تعداد بازدید : 363

مردم قم علیه اقدامات آشوبگران راهپیمایی کردند
راهپیمایی باشکوه مردم همیشه در صحنه قم علیه اقدامات خرابکارنه عده‌ای آشوبگر در کشور با حضور گسترده طلاب و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، مردم انقلابی و ولایتمدار قم قبل از ظهر چهارشنبه با برپایی راهپیمایی باشکوهی از میدان جانبازان به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) ضمن اعلام حمایت مجدد از انقلاب و ولایت فقیه، انزجار خود را از اقدامات عده‌ای هنجارشکن و آشوبگر در کشور و تخریب اموال عمومی که با حمایت آشکار و پنهان مستکبران انجام شد، اعلام کردند.
 
در این مراسم که با حضور گسترده طلاب خواهر و برادر، اساتید حوزه، بسیجیان و اقشار مختلف مردم قم برگزار شد، آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه و جمعی از مسئولان قم حضور داشتند.
 
راهپیمایی کنندگان ضمن تأکید بر توجه مسئولان به رفع مشکلات مردم حمایت خود را از انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری اعلام کردند.
 
همچنین مردم قم با شعارهایی اقدامات خرابکارانه اخیر در کشور که با حمایت آمریکا و جنایتکاران انجام شد را محکوم کرده و خواستار برخورد جدی با آشوبگران شدند.
 
آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و امام جمعه قم در پایان این راهپیمایی در حرم حضرت معصومه(س) سخنرانی کرد.