آستان مقدس علوی از شهدای حوزه علمیه قدردانی کرد

شناسه خبر : 54215

1396/10/11

تعداد بازدید : 205

آستان مقدس علوی از شهدای حوزه علمیه قدردانی کرد
تولیت حرم مطهر حضرت عباس(ع)، از فداکاری های نیروهای بسیج مردمی و شهدای حوزه علمیه قدردانی و تاکید کرد حمایت کامل از خانواده های شهدا باید ادامه داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران آستان مقدس علوی با توصیه مرجعیت اعلای شیعه، مراسم قدردانی از شهدای حوزه علمیه را که در دفاع از مقدسات و سرزمین عراق به شهادت رسیده اند را برگزار کرد.

در این مراسم حجت الاسلام سید احمد صافی تولیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) و برخی مسؤولان دولتی و جمعی از فضلای حوزه علمیه و مسؤولان کمیته ارشاد و تبلیغ و دفاع از مقدسات عراق و خانواده های شهدا و مسؤولان عتبات مقدس عراق حضور داشتند.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، حجت الاسلام صافی از فداکاری های نیروهای بسیج مردمی و شهدای حوزه علمیه قدردانی و تاکید کرد حمایت کامل از خانواده های شهدا باید ادامه داشته باشد.

شیخ صلاح کربلائی مسؤول بخش امور دینی آستان مقدس عباسی نیز در سخنان خود پس از این مراسم گفت: تکریم از خانواده های شهدا در محضر امیرالمؤمنین حلقه ای حمایت های مستمر ما از این خانواده ها است و این حمایت ها از زمان صدور فتوای جهاد کفائی آغاز شده و همچنان با توصیه مرجعیت ادامه دارد.