آیت الله العظمی حکیم:

جوانان باید به دین و اعتقادات و فرهنگ اصیل خود پایبند باشند

شناسه خبر : 54111

1396/10/10

تعداد بازدید : 196

جوانان باید به دین و اعتقادات و فرهنگ اصیل خود پایبند باشند
حضرت آیت الله حکیم جوانان را به آگاهی و پایبندی به دین و اعتقادات و فرهنگ اصیل خود دعوت کردند و تاکید نمودند : شما جوانان باید بر مبانی و اصول خود تاکید کنید تا این مبانی روز به روز در میان شیعیان تقویت شود و توطئه های دشمنان و شرایط روزگار موجب تضعیف آن نشود.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، گروهی از جوانان دانشجوی دانشگاه امام کاظم علیه السلام در بغداد با حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع تقلید نجف اشرف دیدار و از رهنمودهای ایشان استفاده کردند.

این مرجع تقلید در سخنان خود جوانان را به آگاهی و پایبندی به دین و اعتقادات و فرهنگ اصیل خود دعوت کردند و تاکید کردند: شما جوانان باید بر مبانی و اصول خود تاکید کنید تا این مبانی روز به روز در میان شیعیان تقویت شود و توطئه های دشمنان و شرایط روزگار موجب تضعیف آن نشود.

ایشان افزودند: دانشجویان باید مراقب فرهنگ اصیل خود باشند و احترام بزرگان دین خود را حفظ کنند و هرکدام از آنها به نقش خود در جامعه عمل کرده و اطرافیان خود را نصیحت و ارشاد کند و فرهنگ و اعتقادات خود و دیگران را حفظ کند و فریب دشمنان و افکار باطل را نخورند.