مدیرکل پژوهش‌های عمومی حوزه‌‌های علمیه خواهران عنوان کرد:

از سرمایه‌های اساسی حوزه‌های علمیه خواهران توجه به امر پژوهش است

شناسه خبر : 53676

1396/10/05

تعداد بازدید : 209

از سرمایه‌های اساسی حوزه‌های علمیه خواهران توجه به امر پژوهش است
مدیرکل مدیر کل پژوهش های عمومی حوزه‌‌های علمیه خواهران به تشریح عملکرد حوزه‌های علمیه خواهران در دوره اول پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران پرداخت و گفت: برگزاری 921کرسی آزاداندیشی، 278 همایش علمی و بیش از 2 هزار نشست علمی از فعالیت‌های حوزه‌های علمیه خواهران در این دوره می‌باشند.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین ربانی» مدیرکل مدیر کل پژوهش های عمومی حوزه‌‌های علمیه خواهران، در مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی علامه حلی(ره) در سیستان و بلوچستان، گفت: به لطف خداوند متعال حرکت و پیشرفت پژوهشی در حوزه‌های علمیه خواهران آغاز شده است.
وی با بیان اینکه دو دوره برای فعالیت‌های پژوهشی حوزه های علمیه خواهران ترسیم شده است، اظهار کرد: شعاری که برای دوره اول در نظر گرفته شده هر طلبه یک پژوهشگر می‌باشد که بر اساس این شعار اقدامات اساسی صورت گرفت. 
مدیرکل مدیر کل پژوهش های عمومی حوزه‌‌های علمیه خواهران به تشریح عملکرد حوزه‌های علمیه خواهران در دوره اول پژوهش پرداخت و گفت: برگزاری 921کرسی آزاداندیشی، 278 همایش علمی و بیش از 2 هزار نشست علمی از فعالیت‌های حوزه‌های علمیه خواهران در این دوره می‌باشند.
وی با بیان اینکه از جدی‌ترین سرمایه‌های حوزه های علمیه خواهران توجه به پژوهش‌های میدانی، به‌ویژه در عرصه مشکلات بومی و منطقه‌ای می‌باشد، گفت: افزایش مشارکت طلاب در جشنواره علامه حلی(ره) و بانوی کرامت و رشد 175 درصدی مشارکت آن‌ها در طول 5 سال گذشته، غرورانگیز است. 
1007