مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان خبر داد

حضور بیش از 350 نفر از طلاب استان زنجان در جشنواره استانی علامه حلی

شناسه خبر : 53672

1396/10/05

تعداد بازدید : 219

حضور بیش از 350 نفر از طلاب استان زنجان در جشنواره استانی علامه حلی
مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان گفت: حضور قریب به 350 نفر از طلاب در این جشنواره، نمایش روشنی از ظرفیت ارزشمند علمی طلاب استان زنجان است؛ این امر بهترین راه برای رسیدن به حوزه انقلابی است.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی»، مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان، در مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی علامه حلی (ره) در استان زنجان، گفت: برگزاری اینگونه برنامه‌ها نشانه مبارکی از تعامل مثبت و فعال علمی-آموزشی و پژوهشی میان حوزه‌های علمیه خواهران و برادرن است؛ امید است که همواره شاهد افزایش و گسترش چنین برنامه‌هایی باشیم. 
حجت الاسلام والمسلمین محمدی بیان کرد: حضور قریب به 350 نفر از طلاب در این جشنواره، نمایش روشنی از ظرفیت ارزشمند علمی طلاب استان زنجان است؛ این امر بهترین راه برای رسیدن به حوزه انقلابی است. 
وی افزود: اگر می¬خواهیم تکالیف دینی و انقلابی خود را به درستی انجام دهیم و به مطالبات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) عمل کنیم، باید مسیر پیشرفت علمی و حضور در حرکت‌های پژوهشی را پیش بگیریم. 
در ادامه این مراسم «حجت‌الاسلام والمسلمین مرادخانی»، دبیر این جشنواره به ارائه گزارشی در رابطه با اولین جشنواره علامه حلی در استان زنجان پرداخت و گفت: از میان حدود 350 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره، 209 اثر از حوزه¬های خواهران و 125 اثر از حوزه‌های برادران بوده است؛‌ بیش از دو سوم برگزیدگان نیز از میان طلاب خواهر بود‌ه‌اند.
1007