برگزاری جلسه هم اندیشی مدیریت حوزه علمیه خواهران با مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه صاحب الامر عج استان قزوین

شناسه خبر : 52737

1396/09/22

تعداد بازدید : 146

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیریت حوزه علمیه خواهران با مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه صاحب الامر عج  استان قزوین
به مناسبت هفته بسیج جلسه هم اندیشی مدیران و فرماندهان پایگاه بسیج طلاب مدارس علمیه با حضور مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه صاحب الامر(عج) استان در حوزه علمیه خواهران استان قزوین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری_اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین رضا کاظملو مدیر حوزه علمیه خواهران استان با تبریک شروع ولایت حضرت صاحب الامر، حجت قائم وگرامیداشت هفته بسیج گفت: حضرت امام خمینی (ره) به عنوان کاشف و بنیانگذار نهاد مقدس بسیج جمله ای دارند که متشکل از چند قید است؛ بسیج لشگر مخلص خداست. لشگر با دو یا سه نفر محقق نمی شود بلکه با انسجام آحاد ملت به تحقق می پیوندد آن هم لشگری که فقط برای خدا اخلاص داشته باشد؛ سه قیدی که نشانگر ایمان حضرت امام خمینی(ره) به مردم است. وی گفت: امام خامنه ای بسیج را چون شجره طیبه و درخت تناوری می داند که پر ثمر است، شکوفه دارد. به وسیله بسیج بهار وصل پیش می آید و قطعا منظور از بهار وصل، اتصال به امام حاضر و ناظر است.
حجت الاسلام و المسلمین کاظملو گفت: همه طلاب باید بسیجی شوند و اگر مدرسه ای درصد عضویتش کم است باید دید موانع چیست تا در صدد رفع موانع برآییم.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مصطفایی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون صاحب الامر(عج) سپاه پاسداران استان در این جلسه بعد از شنیدن گزارشات فرماندهان پایگاههای بسیج مدارس علمیه استان، آغاز امامت حضرت حجت(عج) را تبریک گفته و آرزوی توفیق در سربازی حضرت را نمودند. وی پس از ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه گفت: براساس تفاهم نامه شورای هماهنگی با مرکز حوزه علمیه برادران و خواهران امیدوارم هر دو ماه یکبار یا در هر فصلی جلسه هم اندیشی بین دو نهاد برگزار گردد تا شاهد پیشرفت چشمگیری در انجام فعالیتهای دو سازمان باشیم.
وی با اشاره به دیدارشان با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بیان ابعاد شخصیت ایشان، ابراز داشت که امام خامنه ای(مدظله العالی) از هر لحاظی بهترین الگوی ما در زندگی بوده و به حق نایب حضرت ولی عصر (عج) می باشند.
حجت الاسلام و المسلمین مصطفایی در ادامه ابراز داشت: پایگاههایی که20 نفر عضویت فعال داشته باشند کد پایگاه بسیج در سامانه برایشان تعریف می شود و می توانند از امتیازات پایگاه برخوردار شوند.
انتهای خبر/1005