به همت مدرسه علمیه خواهران فاطمیه دامغان برگزار شد:

جلسه کارگاه آموزشی ویژه مبلغین

شناسه خبر : 52209

1396/09/16

تعداد بازدید : 155

جلسه کارگاه آموزشی ویژه مبلغین
جلسه کارگاه آموزشی مبلغان با حضور «خانم طیبه مهرابی»؛ مدیر مدرسه علمیه فاطمیه دامغان و معصومه زرندی؛ مشاور این مرکز آموزشی دامغان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، در ابتدای این جلسه مصومه زرندی، مشاور و استاد این مرکز آموزشی٬ آگاهی و آشنایی با روانشناسی از شخصیت کودکان و نوجوانان٬ آشنایی با علوم تربیتی کودکان و نوجوانان٬ کوشیدن توانمندی بیشتر جهت تعامل با دانش‌آموزان و از همه مهم تر اخلاق مداری را مهم ترین وظیفه مربیان تربیت دینی دانست.
وی در ادامه راهکارهایی جهت بازدهی نقش مربیان تربیتی در مدارس پرداخت و گفت: اموری چون ارتباط و تعامل بیشتر با اولیای دانش‌آموز٬ پرهیز از امر و نهی٬ استفاده از روش‌های غیرمستقیم در راهنمایی و ارشاد کردن٬ مناسب کردن بستر تربیت٬ نهادینه کردن راستگویی٬ تقویت مهارت خوب گوش دادن٬ ایجاد مقبولیت و محبوبیت مربی در نزد دانش آموزان از کلیدهای موفقیت در این زمینه می باشد.
استاد و کارشناس مسائل تربیتی، با تأکید بر تکریم شخصیت و ابراز محبت به دانش آموزان، جهت آشنایی بیشتر با آنها دانست و کتاب‌های تربیتی را جهت آشنایی بیشتر مبلغان با روانشناسی کودکان و نوجوانان معرفی نمود.
انتهای پیام/1012