در مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه الزهرا س بیدگل برگزار شد

همایش حوزه انقلابی باید ها و نبایدها

شناسه خبر : 52145

1396/09/16

تعداد بازدید : 173

همایش حوزه انقلابی باید ها و نبایدها به همت معاونت فرهنگی و پژوهش مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه الزهرا (س) بیدگل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری _اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، در ابتدای همایش موسس مدرسه «حجت الاسلام روحانی» به همراه«آیت الله خاتمی» امام جمعه تهران از نمایشگاه دیدن و از زحمات طلاب قدردانی کرده و ابراز داشتند قطعا این نمایشگاه تاثیر گذار است و ان شاالله خداوند تاثیر آن را مضاعف گرداند.
در ادامه «خانم روحانی: به خوش آمد گویی به طلاب و میهمانان پرداخته و خطبه ای از نهج البلاغه با موضوع ویژگی های حضرت رسول اکرم (ص ) را ایراد نمودند و از طلاب و کسانی که این نمایشگاه را برگزار کردند تقدیر کردند.
« خانم لطف آبادی»، دبیر برگزار کننده همایش به ایراد سخنانی پرداخت و بیان داشت: برگزاری این نمایشگاه برای نشان دادن و بیان ویژگی های زن انقلابی در جامعه بود .
« خانم دریاباری»، استاد حوزه و دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: زن انقلابی باید در عرصه سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و همه عرصه ها باید حضور پررنگ داشته باشند.ایشان با اشاره به شاخص های انقلابی بودن مهمترین شاخصه زن انقلابی را ولایت پذیری دانستند که زنان بزرگ تاریخ از جمله حضرت زینب و حضرت زهر(س) و دیگر بانوان همه ولایت پذیر و مطیع ولایت در زمان خود بودند.

انتهای خبر/1005