نماینده مدیرکل حوزه ریاست مرکز خدمات حوزه های علمیه عنوان کرد:

همه پیروزی ها نتیجه تلاش های شهیدان است

شناسه خبر : 52019

1396/09/14

تعداد بازدید : 165

همه پیروزی ها نتیجه تلاش های شهیدان است
حجت الاسلام و المسلمین محمودی با تبریک هفته بسیج، همه این پیروزی ها را نتیجه تلاش و دست رنج شهدا دانست و گفت: همه عزت و افتخار ما به خاطر از جان گذشتگی شهدا است، باید قدرشناس خون های این عزیزان باشیم .
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین محمودی، نماینده مدیر کل حوزه ریاست مرکز خدمات حوزه های علمیه در مراسمی با عنوان یادواره شهدای روحانی شهرستان گرمی اردبیل که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، هفته بسیج را روز تربیت بزرگ مردانی سلحشوری چون سردار شهید همدانی و صیادشیرازی و سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس دانست و افزود: همه این پیروزی ها نتیجه تلاش و دست رنج شهداست و همه عزت و افتخار ما به خاطر از جان گذشتگی شهداست . 
نماینده مدیر کل ریاست مرکز خدمات حوزه های علمیه، شهدای روحانی را تربیت یافته حوزه های علمیه دانست و اظهار داشت: شهدای روحانی در مکتب حوزه های علمیه درس ایثار، از خود گذشتگی و دفاع از حریم و مرزهای کشور را آموختند تا دشمن فکر تجاوز به خاک ایران را نکند.
حجت الاسلام و المسلمین محمودی، فرهنگ بسیجی را فرهنگ از خودگذشتگی معرفی کرد و بیان داشت: گروه های تروریستی تکفیری و داعشی به برکت حرکت ها و جان گذشتگی بسیجیان مدافع حرم، محو و نابود شدند . اگر تلاش و از خودگذشتگی بسیجیان نبود، ما باید در کنار خانه های خود از خانواده خود دفاع می کردیم .
وی در پایان طلاب را به تهذیب نفس توصیه کرد و تاکید کرد : برای هم ردیف شدن با مدافعان باید به راه و هدف آنها آشنا بود و یکی از بهترین مراکز تهذیب نفس، حوزه های علمیه است که باید قدرشناس این مکتب باشیم .
از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم، مداحی و سینه زنی و تجلیل از خانواده های شهدای روحانی و برترین های فرهنگی، پژوهشی و حافظان قرآنی مدرسه بود.
انتهای پیام/1012