در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه س مشکین شهر برگزار شد:

نشست سیاسی با محوریت «رویدادهای سیاسی جدید در منطقه»

شناسه خبر : 50689

1396/08/22

تعداد بازدید : 188

نشست سیاسی با محوریت «رویدادهای سیاسی جدید در منطقه»
نشست سیاسی با محوریت «رویدادهای سیاسی جدید در منطقه» با حضور «سرهنگ گل محمدی» در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه س مشکین شهر برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، سرهنگ گل محمدی، نیروی انسانی سپاه مشکین شهر پس از بیان برخی پیامدها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در بعضی از ابعاد مختلف سیاسی- اجتماعى افزود: انقلاب اسلامی تنها تحوّلی در جامعه و نظام سیاسی و اقتصادی ایران نبود، بلکه دگرگونی در حیات فردی و اجتماعی کل جوامع دنیا بود که با گشودن راه هدایت و ایجاد بصیرت نسبت به استکباران تحولی نو در دنیا رقم زد.
وی ادامه داد: در بین جوانان اروپایی، جریانات اجتماعى و سیاسی مختلفی در حال وقوع است که نشأت گرفته از فرمایشات رهبری است که حتی برای سبک و شیوه زندگی خود از جمهوری اسلامی برنامه می گیرند و این نشان می دهد که تمدن اسلامی در حال ریشه زدن هست و تمدن استکبار رو به افول و نابودی است. 
وی خاطرنشان کرد: حربه دشمن برای شکست انقلاب اسلامی در حال حاضر جنگ نظامی نیست چرا که توانایی آن را ندارند ولی امروزه از طریق جنگ نرم و فضای مجازی در حال دگرگونی فرهنگ اسلامی می باشند.
در ادامه سرهنگ گل محمدی، تهدید نظامی به وسیله قدرت های نظامی، تشکیل ائتلاف منطقه ای منسجم با هدف تامین امنیت اسرائیل، ارتقاء قدرت نظامی آمریکا از طریق تقویت ناوهای جنگی در خلیج فارس، فشار سیاسی و دیپلماتیک، افزایش فشار روانی علیه نظام و... را از راهبردهای جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.
سرهنگ گل محمدی افزود: برای مقابله با حیله های مستکبران تنها یک راهکار اساسی می توان در نظر گرفت و آن پیروی از تدابیر دور اندیش مقام معظم رهبری است، هنر مديريتي رهبر معظم انقلاب در طول سال‌هاي گذشته توانسته انقلاب اسلامي را به سلامت از دل هجمه های شیطانی استکباران عبور دهد و مسلماً راهبردها و دور اندیشی های حکیمانه رهبری در مسائل مختلف جهانی نیز راهگشای بسیاری از مسائل خواهد بود.
انتهای پیام/1012