فراخوان چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 50490

1396/08/16

تعداد بازدید : 259

فراخوان چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه حوزه های علمیه خواهران
مدیرعامل مرکز نشر هاجر از انتشار فراخوان چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب (ویژه حوزه های علمیه خواهران سرار کشور) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، احمد شایانفر با اعلام این خبر گفت: یکی از اهداف مرکز نشر هاجر تهیه کتابهای مورد نیاز طلاب جهت تحقیق و پژوهش در علوم دینی و اجتماعی است، این مرکز نمایشگاه های متعددی را در حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور برگزار می کند.

وی افزود: برگزاری این گونه  نمایشگاه ها حمایت از نشر و آثار مکتوب؛ توسعه و ترویج کتاب و کتابخوانی در میان اقشار مختلف به ‌منظور رشد و ارتقاء سطح معرفت و دانش؛ اطلاع رسانی و معرفی تازه‌های نشر؛ تسهیل در تهیه محصولات علمی، پژوهشی و فرهنگی به وسیله اساتید و طلاب؛ مساعدت در ساماندهی و تجهیز کتابخانه‌های حوزهای علمیه خواهران و صرفه‌جويي در هزينه خريد است.

مدیرعامل مرکز نشر هاجر با بیان این که چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه‌های علمیه خواهران، همزمان با بیست و پنجمین دوره هفته کتاب آغاز می‌شود، ادامه داد: این نمایشگاه به مدت دو ماه در حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور دایر خواهد بود.

شایانفر بیان داشت: بالا بودن بهای کاغذ و هزینه‌های چاپ و نشر، افزایش قیمت کتاب و مشکل بودن خرید منابع مرجع، کتاب های دوره ای و تخصصی حوزوی از جمله مسائلی بود که ما را بر ان داشت تا نسبت به برگزاری نمایشگاه های کتاب در حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور اقدام کنیم تا خدمت مثمرثمری به طلاب فرهیخته ارائه دهیم.

وی افزود: ناشران می‌توانند در موضوعات «تفسیر و علوم قرآنی»، «فقه و اصول، فلسفه و کلام»، «علوم انسانی مرتبط با حوزه دین» و «زنان و خانواده، فرهنگی تربیتی» آثار خود را جهت عرضه در نمایشگاه تا 21 آبان ماه به دبیرخانه چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب (ویژه حوزه های علمیه خواهران سرار کشور) به نشانی الکترونیکیhajar.whc.ir و یاTelegram.me/NashrHajar   ارسال نمایند.

مدیرعامل مرکز نشر هاجر افزود: در این دوره از نمایشگاه، بخش‌های ویژه کودک و نوجوان، ادبیات، دفاع مقدس و نرم‌افزار نیز افزوده شده است.

انتهای پیام / 1003