سرمه سعادت؛

سیما و سلوک قرآنی حضرت فاطمه س

شناسه خبر : 49022

1396/07/19

تعداد بازدید : 342

سیما و سلوک قرآنی حضرت فاطمه س
کتاب سیما و سلوک قرآنی حضرت فاطمه(س) از سوی نشر هاجر منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری_ اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، کتاب سیما و سلوک قرآنی حضرت فاطمه سلام الله علیها نوشته افسانه باقری دستجردی از سوی نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران منتشر شد.
این کتاب در سه فصل با عناوینی همچون «فاطمه سلام الله علیها در کلام وحی»، «تجلی آموزه های قرآنی در گفتار و احادیث فاطمی» و «تجلی آموزه های قرآنی بر اندیشه و رفتار فاطمی» تهیه و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.
هر نکویی در عالم امکان را فضیلتی است که تا خداوند آن را بر بندگانش آشکار نسازد، پنهان و پوشیده خواهد ماند و آنچه در گنجینه عظیم قرآن موجود است، کوثری همچون فاطمه سلام الله علیها است که خداوند متعال نعمت خود را به ساکنان آسمان و زمین با دادن چنین کوثری به رسول خود تکمیل نمود.
کوثری که زمین از وجود مبارک او تا به حال خالی نمانده است. فاطمه و قرآن، دو سرمایه گرانبها و جاودانه اند که فرستاده خدا حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله آنها را به رسم اماتت از خود به یادگار در بین امتش به ودیعه نهاد.
فاطمه سلام الله علیها بانویی است که آیات بی شماری ثناخوان اوست که در عالم همتایی ندارد. همو که مصداق نورالله، مظهر اسماءالله، لیله القدر عارفان، شجره علم، رایحه شجره طوبی، ذکر کثیر، مظهر ذوی القربی بودن آن را قرآن بازگو می کند.
کتاب سیما و سلوک قرآنی حضرت فاطمه سلام الله علیها با شمارگان 500 نسخه و با قیمت 7500 تومان در 208 صفحه با قطع رقعی چاپ و روانه بازار شده است.
علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن های 4-02537842543 تماس گرفته و یا به نشانی قم، بلوار معلم، مجتمع ناشران، طبقه1 واحد 114 مراجعه کنند.
.