بسیج شدن ارگان ها و نهادها تنها راه کاهش اسیب های اجتماعی

شناسه خبر : 48358

1396/07/11

تعداد بازدید : 387

بسیج شدن ارگان ها و نهادها تنها راه کاهش اسیب های اجتماعی
در نشستی بین مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه و رئیس دانشکده علوم قرآنی، ضمن بحث در رابطه با آسیب های اجتماعی موجود در استان، به بررسی زمینه های همکاری در راستای کاهش آسیب ها پرداخته شد. در پایان جلسه مدیر حوزه علمیه خواهران کرمانشاه از حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی جهت عضویت در شورای راهبردی استان دعوت به عمل آورد.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، در ابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین طاهر، مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه در این جلسه اظهار داشت: تمام ارگانها و نهادها باید در جهت کاهش آسیب های اجتماعی بسیج شوند و با تعامل و هماهنگی به وظایف خود در این زمینه عمل نمایند. 
وی افزود: در کارهای فرهنگی و تبلیغی نباید فکر یک شخص حاکم باشد و لازم است برنامه ریزی ها بر اساس نظر و فکر جمعی باشد و طبق اقتضائات منطقه، این برنامه ها اجرا شود.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی رئیس دانشکده علوم قرآنی نیز ضمن تاکید بر لزوم بهره مندی از نظر و فکر جمعی در برنامه ریزی ها، به تببین اهمیت استفاده از ظرفیت روحانیت در کاهش آسیب های اجتماعی پرداخت و گفت حوزه های علمیه برگ برنده نظام اسلامی هستند .