به همت معاونت فرهنگی مدیریت حوزه های علمیه خواهران کرمان برگزار شد

گارگاه آموزشی روش فرهنگ سازی پاکدامنی در قرآن کریم

شناسه خبر : 47968

1396/07/03

تعداد بازدید : 435

گارگاه آموزشی روش فرهنگ سازی پاکدامنی در قرآن کریم
به همت معاونت فرهنگی-تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان کرمان و با همکاری مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت تمهید، کارگاه آموزشی « روش فرهنگ سازی پاکدامنی در قرآن کریم » به مدت سه روز برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، شرکت کنندکان این کارگاه مربیان مهارت های بیان تفسیر قرآن کریم سطح 1 و2، معاونین فرهنگی مدارس علمیه خواهران، کارشناسان مذهبی مدارس امین آموزش و پرورش بودند که در این کارگاه تعداد 27 نفر از 21 مدرسه علمیه استان کرمان شرکت کردند.
در این دوره شرکت کنندگان از محضر اساتید محترم حجج الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حامد معرفت و جناب آقای ابراهیم انجم شعاع استفاده نمودند.
در روز اول کارگاه مباحث مقدماتی، ارزش گذاری اجتناب از آلودگی های جنسی و در روز دوم مباحث بررسی آیات استقامت بر پاکدامنی، هنجار سازی پاکدامنی و در روز سوم مباحث تثبیت و نهادینه سازی هنجار پاکدامنی، پایش و مراقبت های عام توسط استادان حجج اسلام آقایان دکتر حامد معرفت و ابراهیم انجم شعاع مطرح شد
در این کارگاه شرکت کنندگان به 5 کارگروه تقسیم شدند و کار عملی خود را شروع نمودند و بعد از بحث و تبادل نظر، از هر کارگروه یک نفر جهت بیان و ارائه راهکارها، ..... در مورد مباحث مطرح شده صحبت کرد.