در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه س فسا برگزار شد

نشست مبلغان محرم، مروجان فضایل حسینی

شناسه خبر : 47915

1396/07/02

تعداد بازدید : 296

نشست مبلغان محرم، مروجان فضایل حسینی
نشست توجیهی و هم‌اندیشی با محوریت« مبلغان محرم، مروجان فضایل حسینی» به منظور پیشبرد برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی با حضور مبلغان و ائمه جماعات امروز در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه( س) فسا برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری _ اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، در این نشست« خانم سمیه نکوئیان» مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمیه( س) فسا گفت: تبلیغ معارف الهی از سیره انبیاء، اولیاء و بزرگان دین بوده و الان این رسالت مهم بر عهده شما طلاب است و باید قدر این نعمت را بدانید.

وی افزود: یک مبلغ باید برای خودش برنامه‌ریزی و هدف داشته باشد، علم خود را به روز کند، مهارت‌های تبلیغی را فرا گیرد، بنیه علمی و معنوی خود را تقویت کند، ذی طلبگی خویش را داشته باشد و روحیه انقلابی خود را حفظ کند. در این صورت است که می‌تواند در رسالت خویش فردی موفق و تأثیرگزار باشد.

همچنین در این نشست« خانم صدیقه طالبتاش» معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران فاطمیه( س) فسا گفت: تشویق خانواده اسلامی به تربیت نسل مؤمن و متعد بر اساس اقتضای زمان، ایجاد بصیرت و روحیه انقلابی در جامعه زنان و دختران و آگاه‌سازی اذهان عمومی جامعه نسبت به تاکتیک‌ها و ترفندهای دشمنان از اولویت‌های تبلیغی است.

وی تبیین کرد: اگر مبلغ بتواند در بحث تکریم خانواده کار کند این یک امر بزرگ و وسیعی است. متأسفانه یک معضل بزرگی که امروز در بین خانم‌ها وجود دارد مسأله چشم و هم‌چشمی است که زمینه‌ساز اختلافات خانوادگی شده است. سعی کنید در جلسات تبلیغی خود آسیب‌های این مسأله را مطرح نمایید.