مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان:

فعالیت در حوزه های علمیه عبادت است

شناسه خبر : 47761

1396/06/31

تعداد بازدید : 345

فعالیت در حوزه های علمیه عبادت است
نشست تخصصی معاونین فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان زنجان با حضور کلیه معاونین مدارس در مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران این استان برگزار شد.
 
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، در این نشست «حجت الاسلام و المسلمین محمدی» مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان، در جمع معاونین فرهنگی، خود سازی و تزکیه را از وظایف همه انسان ها دانست و  بیان کرد: در جهاد اکبر، خودسازی، تهذیب و تزکیه، باید آتش به اختیار باشیم. باید خودمان عمل نموده ولحظه ای درنگ نکنیم. این وظیفه دینی ماست. 
مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان به یبان شاخص های کار فرهنگی جهادی در حوزه های علمیه پرداخت و افزود: تلاش توام با فکر و خلاقیت و همچنین اطاعت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) از شاخصه های کار فرهنگی موثر است.
وی خاظب به طلاب اظهار داشت: سعی کنید همیشه تکلیف محور باشید. باید از عناوین کلیشه ای گذر کنیم تا در اجرای آرمان های دینی و انقلابی منتظر دستور نباشیم. حوزه را عرصه و کار درآن را عبادت بدانید.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان به نقش مهم و موثر طلاب در اجتماع پرداخت و گفت: طلبه باید موذن جامعه اسلامی باشد. در انجام کارهای انقلابی، اگر طلبه خواب بماند، نماز همه قضا می شود. باید به گونه ای عمل کنیم تا دیگران از طلبه الگو بگیرند. 
حجت الاسلام و المسلمین محمدی از معاونین بر اقدام به موقع تاکید کرد و گفت: ما باید سرباز انقلابی مقام معظم رهبری(مدظه العالی) باشیم. ما باید جلوتر از همه، و به موقع، به منویات رهبری را عملی کنیم.