به همت مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران کرمان برگزار شد

کارگاه همسان سازی روش اساتید داور و راهنمای تحقیقات پایانی

شناسه خبر : 46760

1396/06/07

تعداد بازدید : 337

کارگاه همسان سازی روش اساتید داور و راهنمای تحقیقات پایانی
کارگاه دو روزه «همسان سازی روش اساتید راهنما و داور تحقیقات پایانی» به همت معاونت پژوهش مدیریت استان کرمان و با شرکت مدارس علمیه خواهران در چندین شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «کارگاه همسان سازی روش اساتید داور و راهنمای تحقیقات پایانی» به همت مدیریت استان کرمان و در شهرستان های رفسنجان، بم، جیرفت و شهر بابک برگزار گردید.

این کارگاه در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا س بم با حضور اساتید و داوران این مدرسه علمیه و مدارس علمیه خواهران شهرستان های ریگان و فهرج و همچنین در مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه س رفسنجان با حضور اساتید و داوران این مدرسه و مدارس علمیه خواهران حضرت زینب کبری(س) و ریحانه النبی رفسنجان و شهرستان های بیاض و کشکوئیه برگزار گردید.
همچنین اساتید و داوران مدارس علمیه خواهران شهرستان های جیرفت، کهنوج و رمشک در مدرسه الزهرا س جیرفت و مدارس علمیه خواهران شهرستان های سیرجان و شهر بابک در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا س شهر بابک در کارگاه «همسان سازی روش اساتید داور و راهنمای تحقیقات پایانی» شرکت کردند.
در روز اول این کارگاه که با حضور اساتید راهنما، داوران تحقیقات پایانی، اساتید روش تحقیق و اعضای شورای پژوهش مدارس علمیه خواهران شهرستان های کرمان برگزار شد مباحثی همچون: اخلاق پژوهشی، کلیات و طرح تحقیق، پاراگراف نویسی و منبع شناسی مطرح شد و هر یک از موارد یاد شده به صورت جداگانه طی کارگاهی یک و نیم ساعته مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 
همچنین در روز دوم این کارگاه نیز به مباحثی مانند فیش برداری و روش تدوین و نیز روش نقد علمی پرداخته شد.