در حاشیه دومین نشست مدیران حوزه های علمیه خواهران استان سمنان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدرسه علمیه خواهران حضرت معصومه س سمنان

شناسه خبر : 46567

1396/06/02

تعداد بازدید : 344

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدرسه علمیه خواهران حضرت معصومه س سمنان
در حاشیه دومین نشست مدیران حوزه های علمیه خواهران استان سمنان، مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدرسه علمیه خواهران حضرت معصومه(س) برگزار شد.
 
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، در این مراسم «خانم مهدیئی» گزارشی اجمالی از فعالیت یکساله خود ارائه نمود و گفت: با رویکرد تبلیغی-آموزشی صورت گرفته تحت سرپرستی بنده و با توجه آسیب هایی که در این امر متوجه این مدرسه بود، خوشبختانه و با یاری خداوند متعال توانستیم مشکلات مدرسه را تا حدودی حل نموده و طلاب و مسئولین ذی ربط را به این باور برسانیم که ما می توانیم.
وی افزود: از جمله کارهای انجام شده تحت سرپرستی اینجانب: ساماندهی مشاوران مذهبی و مبلغین حجاب در مدارس، برگزاری اردوهای جهادی تبلیغی و اعزام مبلغین به مناطق محروم بود.
خانم مهدیئی تصریح نمود: در این دوره اجرای طرح پرستاری معنوی نیز در بیمارستان تخصصی آموزشی بهار برگزار شد که مورد استقبال مسئولین و پرسنل بیمارستان قرار گرفت و تحسین دفتر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و نهاد رهبری و وزیر بهداشت را در پی داشت. هم اکنون مراحل اجرایی شدن این طرح در دیگر بیمارستان ها و مراکز بهداشت شهرستان در حال انجام است. 
وی افزود: در پایان از همه همکاری ها و همدلی های همکاران، استادان و طلاب کمال تشکر را دارم. به امید خداوند متعال همه فعالیت های ناچیز ما مورد رضای حضرت حق و امام زمان(عج) قرار بگیرد. 
پس از گزارش اجمالی خانم مهدیئی، «حجت الاسلام والمسلمین امینی» «خانم  مریم بداقی» را بعنوان سرپرست جدید مدرسه معرفی نمود و حکم یکساله سرپرستی مدرسه علمیه خواهران حضرت معصومه(س) را به وی تنفیذ کرد.