معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران لرستان خبر داد:

ارسال بیش از ۱۳۰ اثر به جشنواره «بانوی کرامت» در لرستان

شناسه خبر : 46257

1396/05/17

تعداد بازدید : 325

ارسال بیش از ۱۳۰ اثر به جشنواره «بانوی کرامت» در لرستان
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان لرستان از ارسال ۱۳۶ اثر به دبیرخانه مرحله استانی جشنواره «بانوی کرامت» در این استان خبر داد.

«خانم زهرا صالحی» در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران از ارسال ۱۳۶ اثر به دبیرخانه مرحله استانی جشنواره «بانوی کرامت» در این استان خبر داد و گفت: هم اکنون آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره بانوی کرامت در استان در مرحله ارزیابی اجمالی هستند و اساتید ارزیاب در حال بررسی چهارچوب آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره هستند .

وی با اشاره به اینکه آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره بانوی کرامت در بخش های مقاله، پایان نامه و طرح پایانی در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان لرسنان در حال ارزیابی است، بیان داشت: مرحله نهایی ارزیابی مقالات در استان قم برگزار خواهد شد .

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران لرستان با اشاره به اینکه امسال شاهد رشد دو برابری مقالات رسیده به دبیرخانه استانی بانوی کرامت هستیم خاطر نشان کرد:امسال مشارکت آثار پژوهشی گروهی ،مدرسه ای در قالب کرسی های آزاد اندیشی ،وبلاگ ،سایت ،گفتمان و ... نیز به آثار رسیده به دبیرخانه اضافه شده است .

صالحی در پایان گفت:جشنواره بانوی کرامت فرصتی برای رقابت علمی پژوهشی و گروهی طلاب است که باید با جهت دهی به فعالیت های علمی پژوهشی بتوانیم طلاب محقق،پویا و انقلابی تربیت نمائیم.